تهران – خیابان پیروزی ، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی (روبروی مترو نیرو هوایی) ، مجتمع نسیم ، طبقه اول ، واحد 1

clinicbina@

تلفن تماس : ۷۷۴۶۸۴۱۸-۰۲۱

بهانه های رایج در عدم یادگیری

بهانه های رایج در عدم یادگیری

بهانه های رایج در عدم یادگیری چیست؟ پیدا کردن بهانه هایی برای اینکه چرا تکنیک های یادگیری خوب برای شما مناسب نیستند، آسان است. در اینجا رایج ترین بهانه ها و نحوه به چالش کشیدن آنها وجود دارد. بیشتر بخوانید “بهانه های رایج در عدم یادگیری”

استراتژیهای یادگیری جدید

استراتژیهای یادگیری جدید

آیا استراتژیهای یادگیری جدید جواب میدهند یا خیر. در حین مطالعه سعی نکنید فقط با یک بار جابه جایی بین حالت های متمرکز و پراکنده، تصمیم بگیرید که برای شما کار میکند یا نه. گاهی اوقات برای فهمیدن مطلبی، باید چندین بار بین تمرکز و پراکنده به عقب و جلو رفت. قبل از اینکه استراحت کنید باید به اندازه کافی روی تلاش برای درک مطالب تمرکز کنید. بیشتر بخوانید “استراتژیهای یادگیری جدید”

دلایل ترک کارهای بزرگ

دلایل ترک کارهای بزرگ

دست کشیدن از کامل بودن واقعا سخت است و شروع کار برای خود واقعا شگفت انگیز است. دلایل ترک کارهای بزرگ چیست؟ آیا بینش جدیدی در مورد چگونگی انجام کارهای عالی دارید؟ آیا برای انجام کاری متفاوت نقشه ای دارید؟ بیشتر بخوانید “دلایل ترک کارهای بزرگ”

همسرم بی تفاوت است

همسرم بی تفاوت است

رفتار خانمها‌ هنگام ‌بی توجهی مردان باید چگونه باشد؟  همسرم بی تفاوت است چیکارکنم؟ اگر بعد از ازدواج رفتار مرد تغییر کرد و خصوصیات قبل را نداشت، راه حل این است که رفتار فعلی‌تان را با رفتار زمان آشنایی و خواستگاری مقایسه کنید. به احتمال زیاد متوجه می‌شوید که رفتار خودتان نیز خیلی تغییر کرده است. بیشتر بخوانید “همسرم بی تفاوت است”

عصبانیت در زندگی مشترک

عصبانیت در زندگی مشترک

هنگام عصبانیت در زندگی مشترک چیکار کنیم؟ اگه از چیزی ناراحــت شدید، همون وقت شروع به دعـوا نکنید . چون هر چی بگید، همسرتون باز هم همون حسی رو داره که در موقع انجام اون کار ناراحت کننده داشته و باعث شده اون رفتار رو از خودش بروز بده و شما ناراحت بشین. بیشتر بخوانید “عصبانیت در زندگی مشترک”

ویژگی های تله های زندگی

ویژگی های تله های زندگی

ویژگی های تله های زندگی یا طرحواره های ناسازگار اولیه چیست؟ طرحواره‌های ناسازگار اولیه یا در اصطلاح عام، تله‌های زندگی، مطلق گرا، مقاوم ، مکرر، پیش بینی پذیر، حساس به اتفاقات، فعال کننده هیجانات، غیر منطقی و به شکل عادت هستند. بیشتر بخوانید “ویژگی های تله های زندگی”

نقش جامعه در سلامت روان

نقش جامعه در سلامت روان

انسان همان طور که انسان دنیای اطراف خود را دگرگون میکند خود را نیز در روند تاریخ تحول می بخشد.  نقش جامعه در سلامت روان انسان چیست؟ انسان تصور میکند که خود مخلوق خودش است. ولی چون فقط قادر است عناصر طبیعی محیط خود را بر حسب طبیعت آنها تغییر دهد. بنابراین توانایی تحول بخشیدن نسبت به خود نیز در حد طبیعت آدمی است. بیشتر بخوانید “نقش جامعه در سلامت روان”

نقش کودکی شما در بزرگسالی

گرایش‌های مثبت ما معمولا آگاهانه هستند. اما گرایش‌های منفی ما که از کودکی و از اتفاقات و رفتار والدین می‌آیند به دلیل رنجی که داشته‌اند در ذهن ما سرکوب شده اند. و در پستوی ذهن ما پنهان شده‌اند و ما از آنها بی‌خبریم. اما به دنبال بازیابی و تکرار آنها در روابط خود هستیم. نقش کودکی شما در بزرگسالی چیست؟ به کودکی‌ تان فکر کنید بیشتر چه خاطرات، تصورات و تداعی‌های منفی به ذهن شما می‌آید؟ کدام یک از این تصورات، خاطرات و تداعی‌ های منفی را در رابطه عاطفی جستجو کرده‌ یا ناخواسته با آنها روبرو شده‌اید؟ بیشتر بخوانید “نقش کودکی شما در بزرگسالی”

سرزنش و سرکوفت آفت زندگی اند

سرزنش و سرکوفت آفت زندگی اند

سرکوفت زدن به شوهرت همان و شمارش متلاشی شدن زندگی شما هم همان. حرفهای مثل تو حالیت نیست تو زندگی ما رو خراب میکنی تو بی عرضه هستی ، اینا زندگی رو نابود میکنه. سرزنش و سرکوفت آفت زندگی اند. یکی از رفتارهای مخربی که اثرات زیان‌ آور و جبران‌ناپذیری بر روابط بین همسران جوان به خصوص در دوران عقد داره سرزنش و تحقیر و خرد کردن شخصیت یکدیگر هست. بیشتر بخوانید “سرزنش و سرکوفت آفت زندگی اند”

ظرفیت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی

قبولی در کنکور به دو صورت انجام میشود.  پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی یا بدون کنکورو پذیرش بر اساس نمره آزمون و سوابق تحصیلی انجام می شد.  ظرفیت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی، هر ساله با انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور برای کلیه رشته ها در گروه های آزمایشی تجربی، ریاضی، انسانی، زبان خارجه و هنر در دوره های مختلف مشخص می گردد. بیشتر بخوانید “ظرفیت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی”