تهران – خیابان پیروزی ، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی (روبروی مترو نیرو هوایی) ، مجتمع نسیم ، طبقه اول ، واحد 1

clinicbina@

تلفن تماس : ۷۷۴۶۸۴۱۸-۰۲۱

چگونه از گذشته خلاص شویم؟

چگونه از گذشته خلاص شویم؟

چگونه از گذشته خلاص شویم؟ به انجام رساندن کارها، راه رساندن گذشته به آینده است. به پایان رساندن کارها به ما کمک می کند تا شالوده ای محکم و استوار بـرای بـنای آینده ای الهام بخش بسازیم. برای بستن پرونده گذشته باید با یکایک رویدادها، کارها و کسانی که در زندگی ما بوده اند، به سرانجام برسیم. بیشتر بخوانید “چگونه از گذشته خلاص شویم؟”

اثرات شک و بدبینی در زندگی

اثرات شک و بدبینی در زندگی

اثرات شک و بدبینی در زندگی چیست؟ توصیه ما این است که با شک و بدبينی زندگی نكنيد. اگر متوجه مسئله ای شک برانگيز شديد و شخصيت شكاكی نداريد بدون قضاوت و با آرامش حتما مطرح كنيد. از كارهای پليسی دوری كنید. بیشتر بخوانید “اثرات شک و بدبینی در زندگی”

راههای شناخت شخصیت نوجوان

راههای شناخت شخصیت نوجوان

مشکل اغلب والدين آشنا نبودن با ويژگیهای دوران نوجوانی است. به همين دليل رفتارهای ناخوشايند نوجوان را غيرطبيعی میدانند. که سبب بروز عکس‌ العمل‌ های نادرست شده و به تيرگی روابط می‌انجامد. راههای شناخت شخصیت نوجوان در رفع این مشکلات بسیار یاری دهنده است. بیشتر بخوانید “راههای شناخت شخصیت نوجوان”

اصل درون نگری چیست؟

اصل درون نگری چیست؟

اصل درون نگری چیست؟ درون‌‌نگری فرایندی خود خواسته است. که در آن فرد نظاره‌گر درون خود است. فرد بدین طریق می‌تواند از افکار، احساسات و انگیزه‌ هایی که چشم‌انداز درونی او را می‌سازند آگاه شود. و بر این افکار و رفتار تا حدی تسلط یابد و یا آن‌ ها را تغییر دهد. بیشتر بخوانید “اصل درون نگری چیست؟”

دلایل بهانه جویی زنان

دلایل بهانه جویی زنان

دلایل بهانه جویی زنان چیست؟ چرا بعضی از خانمها وقت و بی وقت بهانه گیری می کنند؟ مهمترین دلیل بهانه‌ جویی زنان بی‌ توجهی و عدم درک آنها است. بدخلقی زنان از شرایط روحی، جسمی، محیطی و ژنتیکی آنها ناشی می‌شود. باید با ریشه‌ یابی علل بدخلقی در خانم‌ها و تلاش برای رفع آنها در جهت از بین بردن این مشکل اقدام کرد. بیشتر بخوانید “دلایل بهانه جویی زنان”

چرا تغییر نمیکنم؟

چرا تغییر نمیکنم؟

بعضی از افراد بعد از چند جلسه درمان هیچ پیشرفتی را در بهبود خود نمی بینند. معمولا از درمانگر خود سوال میکنند که چرا تغییر نمیکنم؟ و یا اینکه از درمان دلسرد شده و جلسات درمان را کنسل میکنند. در ادامه دلایل عدم تغییر را بیان میکنیم. بیشتر بخوانید “چرا تغییر نمیکنم؟”

به موفقیت فکر کنید

به موفقیت فکر کنید

فقط به موفقیت فکر کنید نه به شکست. همیشه بگویید من برنده خواهم شد. هنگام رقابت با دیگران به خود بگوئید من از بهترینها هستم. فکر کردن به موفقیت ذهن شما را عادت می دهد تا برنامه هایی طراحی کنید که منجر به موفقیت می شوند. فکر شکست دقیقا بر عکس عمل می کند. بیشتر بخوانید “به موفقیت فکر کنید”

روشهای افزایش انرژی مثبت

روشهای افزایش انرژی مثبت

چگونه انرژی مثبت ایجاد کنیم؟ آیا منفی گرایی در دنیا گاهی شما را ناامید می کند؟ شما تنها نیستید. اما تسلیم نشوید. جهان می تواند از مثبت اندیشی بیشتری استفاده کند. زمانی که یاد بگیرید چگونه انرژی مثبت ایجاد کنید، می توانید به آن کمک کنید. روشهای افزایش انرژی مثبت چیست؟ بیشتر بخوانید “روشهای افزایش انرژی مثبت”

غرغر کردن در زندگی

غرغر کردن در زندگی

بسیاری از مردم عادت دارند همیشه از همه چیز شکایت کنند. این رفتار را غرغر کردن، تخلیه کردن، ابراز نارضایتی یا شکایت آشکار می نامیم. همه ما مقصر این هستیم که گاهی اوقات به این رفتار عادت کرده ایم. غرغر کردن در زندگی یک سرگرمی برای برخی و یک اجبار برای برخی دیگر است. بیشتر بخوانید “غرغر کردن در زندگی”

روش ابراز محبت چیست؟

روش ابراز محبت چیست؟

اگر چنانچه زن و مرد محبت و مهربانی را در زندگی جریان ندهند. با توجه به مشکلاتی که در زندگی ایجاد می‌شود ادامه زندگی سخت و غیرقابل تحمل خواهد بود. کما اینکه علت طلاق عاطفی در زندگی‌ ها نیز برای همین است. روش ابراز محبت چیست؟ مهربانی می‌تواند قلب انسان‌ها را تسخیر کند و مالک آن شود. بیشتر بخوانید “روش ابراز محبت چیست؟”