تهران – خیابان پیروزی ، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی (روبروی مترو نیرو هوایی) ، مجتمع نسیم ، طبقه اول ، واحد 1

clinicbina@

تلفن تماس : ۷۷۴۶۸۴۱۸-۰۲۱

زنان موفق چگونه هستند؟

زنان موفق چگونه هستند؟

زنان موفق چگونه هستند؟ زنان موفق از انواع مختلفی هستند و هر یک با ویژگی‌ها و راه‌های خود به موفقیت می‌رسند. اما مهمتر از همه، هر زنی می‌تواند با تلاش، اراده و پیگیری به موفقیت دست یابد و زندگی خود را به شکلی که می‌خواهد شکل دهد. بیشتر بخوانید “زنان موفق چگونه هستند؟”

قوانین ایجاد زندگی زیباتر

قوانین ایجاد زندگی زیباتر

برای داشتن یک زندگی قشنگ‌تر و خوشبخت‌تر، می‌توانید اقدامات و تغییراتی انجام دهید که به بهبود کیفیت زندگی شما کمک کنند. بنابراین قوانین ایجاد زندگی زیباتر چیست؟ بیشتر بخوانید “قوانین ایجاد زندگی زیباتر”

روشهای کاهش هیجانات منفی

روشهای کاهش هیجانات منفی

روشهای کاهش هیجانات منفی چیست؟ عادتهای غلط قبلی که برای کاستن هیجانات منفی انجام می‌دادید را با عادتهای درست جدید جایگزین کنید. مثلاً ورزش کنید. کارهای گروهی انگیزه بخش انجام دهید. هدف جدیدی را پیگیری کنید. بیشتر بخوانید “روشهای کاهش هیجانات منفی”

ویژگی های روان سالم چیست؟

ویژگی های روان سالم چیست؟

ویژگی های روان سالم چیست؟ یک انسان با روانی سالم دارای شخصیتی متین، مطمئن، آرام، خواب آسوده، سلامت روان متعادل، تحسین کردن خود، الهام بخش برای دیگران، دوست داشتن خود و قاطع میباشد. بیشتر بخوانید “ویژگی های روان سالم چیست؟”

چگونه اعتماد به نفس شکل میگیرد؟

چگونه اعتماد به نفس شکل میگیرد؟

چگونه اعتماد به نفس شکل میگیرد؟ فرزندان اعتماد به نفس را از عشق پدرانه وعزت نفس را از عشق مادرانه می آموزند. عشق پدرانه در هنگامی آشکار می شود که والدین پیشرفت های کودک خود را تشویق می کنند. اما عشق مادرانه بدون شرط است. کودک عزیز است چون فقط هست. بیشتر بخوانید “چگونه اعتماد به نفس شکل میگیرد؟”

چگونه عاشق خودم باشم؟

چگونه عاشق خودم باشم؟

چگونه عاشق خودم باشم؟ هیچ عشقی تاثیرگذارتر از عشق یک انسان به خویش نیست.
بسیار مهم است که در طول روز چه گفتگوهای درونی با خود دارید. اگر مدام خودتان را بابت اشتباهات گذشته شماتت می کنید. اگر از دیدن چهره خود جلوی آینه نهایت لذت را نمی برید. یعنی شما عاشق خودتان نیستید. بیشتر بخوانید “چگونه عاشق خودم باشم؟”

انسان گستاخ چگونه است؟

انسان گستاخ چگونه است؟

انسان گستاخ چگونه است؟ یک انسان گستاخ ممکن است رفتارهایی ناپسند و بی‌ احترامانه از خود نشان دهد که می‌تواند به دیگران آسیب برساند. افراد گستاخ ممکن است احترام و توجه به نیازها و احساسات دیگران را نادیده بگیرند. از رفتارهای بی‌ادب، توهین‌آمیز یا تهاجمی استفاده کنند. بیشتر بخوانید “انسان گستاخ چگونه است؟”

تفاوت رک‌گویی با گستاخی چیست؟

تفاوت رک‌گویی با گستاخی چیست؟

تفاوت رک‌گویی با گستاخی چیست؟ رک گویی یعنی من در مورد مسائل مربوط به خودم با صراحت جواب بدم. مثلا این غذا رو دوس ندارم. مهمونی نمیام. حوصله ندارم و … گستاخی یعنی من در مورد مسائل شخصی دیگران مثل رنگ مو، چاق و لاغر بودن، سایز بینی یا نوع پوشش اظهار نظر کنم. در قالب رک بودن به دیگران توهین نکنیم. بیشتر بخوانید “تفاوت رک‌گویی با گستاخی چیست؟”

گفتگوی صمیمانه در زندگی

گفتگوی صمیمانه در زندگی

گفتگوی صمیمانه در زندگی فراموش نشود. برای یک زن، ارتباطاتش با ارزش ترین دارایی‌ های زندگی است. از همان دوستی‌ های کودکی گرفته تا روابط خانوادگی و بعد هم ارتباط عاطفی، همه و همه برای زن‌ها از هر داشته دیگری با ارزش‌تر است. بیشتر بخوانید “گفتگوی صمیمانه در زندگی”

مدیریت زمان یک مهارت

مدیریت زمان یک مهارت

مدیریت زمان یک مهارت بسیار مهم و ضروری است که به افراد کمک می‌کند زمان خود را بهتر واقعیت بپذیرند و بهینه‌ سازی کنند. مدیریت زمان به شما کمک می‌کند تا وظایف و اهداف خود را به طور موثرتری انجام دهید. استرس و اضطراب را کاهش دهید. بهره‌وری و کارایی خود را افزایش دهید و زندگی تعادل بیشتری داشته باشید. بیشتر بخوانید “مدیریت زمان یک مهارت”