تهران – خیابان پیروزی ، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی (روبروی مترو نیرو هوایی) ، مجتمع نسیم ، طبقه اول ، واحد 1

تلفن تماس : ۷۷۴۶۸۴۱۸-۰۲۱

اشرف كارها در عالم مادر بودن است

اشرف کارها در عالم مادر بودن است

همه منافع کشور ما از دامن مادرها تأمین مى شود. تربیت اولاد بالاترین چیزى است که در همه جوامع از همه شغلها بالاتر است. اشرف کارها در عالم مادر بودن است و تربیت اولاد. هیچ شغلى به شرافت مادرى نیست.  مادر و مادر بودن و اولاد تربیت کردن بزرگترین خدمتى است که انسان به انسان مى‏ کند. این را کوچکش کردند. این را منحطش کردند. این خیانت را به جامعه ما کردند. مادر بودن را در نظر مادرها منحط کردند. بیشتر بخوانید “اشرف کارها در عالم مادر بودن است”

رفتارتان با خودتان چگونه است؟

رفتارتان با خودتان چگونه است؟

هیچ عشقی تاثیرگذارتر از عشق یک انسان به خویش نیست، بسیار مهم است که در طول روز چه گفتگوهای درونی با خود دارید. رفتارتان با خودتان چگونه است؟ اگر مدام خودتان را بابت اشتباهات گذشته شماتت می کنید، اگر از دیدن چهره خود جلوی آینه نهایت لذت را نمی برید یعنی شما عاشق خودتان نیستید. اگر به محض اینکه یک خطا انجام میدهید خودتان را با کلماتی نامناسب تحقیر می کنید یعنی شما در حال سرکوب کردن عزت نفس خود هستید. بیشتر بخوانید “رفتارتان با خودتان چگونه است؟”

عشق حقیقی چیست ؟

عشق حقیقی چیست ؟

عشق حقیقی چیست ؟ جز آنکه زن همدمی باشد برای مرد و مرد تکیه گاهی برای زن ؟ یعنی فهم و اجرای این نیم خط آنقدر سخت است که همه تنهایند؟ برای همسرتان یک دوست واقعی باشید. تا همیشه حس کند یک همراه همیشگی ، یک عاشق و یک دلگرمی دوست داشتنی در کنارش هست. بیشتر بخوانید “عشق حقیقی چیست ؟”

چه زمانی افسرده هستید؟

چه زمانی افسرده هستید؟

چه زمانی افسرده هستید؟ وقتی احساس افسردگی می‌کنید، بدبینی نافذی بر افکار شما سایه می‌اندازد. نه تنها خود بلکه کل جهان را در یک فضای تاریک و حزن‌آلود تصور می‌کنید. حتی بدتر از آن اینکه تدریجاً به این باور می‌رسید که همه چیز واقعاً به اندازه‌ای که شما تصور می‌کنید بد است. بیشتر بخوانید “چه زمانی افسرده هستید؟”

چگونه یک زندگی شاد داشته باشم؟

چگونه یک زندگی شاد داشته باشم؟

چگونه یک زندگی شاد داشته باشم؟ پرورش یک زندگی شادمانه مثل پرورش یک باغچه است. هر دو با خطر آفت‌ روبه‌رو هستند و ما می‌توانیم انتخاب کنیم که چگونه با آفت‌ ها مبارزه کنیم. در زندگی هیجانی، توجه‌ آگاهی راه‌حلی برای مبارزه با آفت افسردگی است. بیشتر بخوانید “چگونه یک زندگی شاد داشته باشم؟”

افسردگی چیست؟

افسردگی چیست؟ افسردگی همیشه با گوشه گیری و ساکت بودن همراه نیست .گاهی افسردگی همراه با پرخاشگری است. تعدادی از افراد افسرده ممکن است شخصیت تهاجمی داشته باشند. درگیری و نزاع به وجود آورند و به دیگران آسیب برسانند. مردم هرگز فکر نمی کنند این گونه آدم ها, آدم های افسرده ای باشند. تحقیقاj نشان می دهند افرادی که رفتارهای ضد اجتماعی دارند به میزان بالایی گرفتار افسردگی هستند. بیشتر بخوانید “افسردگی چیست؟”

زندگی هیچ معنایی از خودش ندارد

زندگی هیچ معنایی از خودش ندارد

زندگی کردن بطور ناآگاهانه، نمیتواند هیچ معنایی داشته باشد. در واقع، زندگی هیچ معنایی از خودش ندارد. معنا هنگامی برمیخیزد که آگاهی در شما طلوع کند. آنگاه زندگی، آگاهی شما را منعکس میکند، زندگی یک آینه میشود. زندگی، آواز شما ، جشن و پایکوبی شما و موسیقی درونی شما را بازتاب میکند. با شنیدن این بازتابها، شروع به احساس معنا، اهمیت و ارزش میکنید. بیشتر بخوانید “زندگی هیچ معنایی از خودش ندارد”

چگونه زنی خاص باشم؟

چگونه زنی خاص باشم؟

چگونه زنی خاص باشم؟ یک مرد به دنبال زنی خاص می گردد که تا پایان عمر کنارش بماند و با او پیر شود. زنی که اهل شکایت نیست یا با نق نق کردن روزش را خراب نمی کند. مردها یک زن منطقی و با حساب و کتاب می خواهند که آن ها را در سراسر زندگیشان حمایت کند و در موقعیت های حساس همیشه بتوانند روی کمکش حساب کنند. بیشتر بخوانید “چگونه زنی خاص باشم؟”

چرا خانم ها به خرید علاقه دارند؟

چرا خانم ها به خرید علاقه دارند؟

چرا خانم ها به خرید علاقه دارند؟ آدم باید یه سری آمارهای دنیا رو بدونه تا خواسته‌هاش رو از دیگران منطقی کنه مثلا رفتن بررسی کردن و دیدن اکثر مردان ۲۶ دقیقه بعد از اینکه با خانمشون میرن خرید خسته میشن. پس خانمهای محترم توجه کنید اگر همسرتون بیش از یک ساعت پا به پاتون میاد و خرید میکنید خیلی قدرش رو بدونید. بیشتر بخوانید “چرا خانم ها به خرید علاقه دارند؟”

تنظیم رفتارهای جنسی و درمان بی میلی

تنظیم رفتارهای جنسی و درمان بی میلی

در پژوهشهای اخیر دانشمندان به شواهد جالبی در زمینه چگونگی تنظیم رفتارهای جنسی و درمان بی میلی موشهای ماده دست یافته اند. این تحقیق توسط تیمی مشترک از بلژیک و آلمان برای دست یافتن به چگونگی کنترل رفتارهای جنسی توسط مغز صورت گرفته است. نتایج این مطالعه گامی بزرگ در این مسیر می باشد. بیشتر بخوانید “تنظیم رفتارهای جنسی و درمان بی میلی”