تهران – خیابان پیروزی ، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی (روبروی مترو نیرو هوایی) ، مجتمع نسیم ، طبقه اول ، واحد 1

تلفن تماس : ۷۷۴۶۸۴۱۸-۰۲۱

مشوق همسر خود باشیم.  

مشوق همسر خود باشیم.  

گاهی یک مرد بهانه دلخوشی یک زن میشود و یک زن بانی خوشبختی یک مرد. مشوق همسر خود باشیم.  برای رفتارها و صحبت‌های همسرمان ارزش قائل شویم و با یادآوری موقعیت‌های موفق گذشته، او را تشویق کنیم تا آینده‌ی بهتری داشته باشد. بیشتر بخوانید “مشوق همسر خود باشیم.  “

جلب احترام دیگران برای همسر

جلب احترام دیگران برای همسر

اولین قدم برای جلب احترام دیگران برای همسر اینست که خودتان به او احترام بگذارید. چنانچه همسرتان با رفتار یا گفتارش باعث آزردگی شما شده است، او را ببخشید. هر گاه اختلافی به وجود آمد، گذشته‌ها را به رخ او نکشید بخصوص اگر از آن اظهار پشیمانی کرده بوده. بیشتر بخوانید “جلب احترام دیگران برای همسر”

کلید آرامش خانواده

کلید آرامش خانواده

کلید آرامش خانواده به دست خانم‌ هاست. زن‌ ها توجه کنند که در این شرایط بد اقتصادی از همسر خودشون تقاضایی نکنند که برآوردنش مقدور نباشه. چون باعث احساس سرشکستگی و ناتوانی مرد شده و از طرفی باعث جایگزینی سم خطرناک اضطراب و استرس بجای صفا و صمیمیت در خانواده می‌شه. بیشتر بخوانید “کلید آرامش خانواده”

میخوای همسرت عاشقت باشه

اگه میخوای همسرت عاشقت باشه سر یه اختلاف نظر کوچولو، از کاه کوه نساز و همیشه طرف مقابل رو مقصر ندون! بهترین طرز فکر برای حل یک اختلاف اینه: شاید من دارم اشتباه می کنم. اغلب هم همین طوره، باور کن! نیازی نیست در تمام بحث ها برنده باشیم. این رفتار نه تنها نشونه ضعف نیست، بلکه عین اعتماد به نفسه. بیشتر بخوانید “میخوای همسرت عاشقت باشه”

راه های دست یابی به شادی

راه های دست یابی به شادی

یکی از مهمترین راه های دست یابی به شادی دو نفره چیدن برنامه های متنوع در زندگی است. اگر زندگی یکنواخت، روزمره و تکراری بشود باعث فرسودگی زوجین می شود. بهتر است برای آخر هفته خود برنامه تفریحی حتی در حد دو یا سه ساعت بچینید تا از کنار هم بودن لذت بیشتری ببرید. بیشتر بخوانید “راه های دست یابی به شادی”

چگونه می‌توانید شوهرتان را پایبند کنید

چگونه می‌توانید شوهرتان را پایبند کنید

اگر می‌خواهید بدانید چگونه می‌توانید شوهرتان را پایبند کنید ، خواندن این نوشته را از دست ندهید. در این مطلب بخشی از شگردها یا اصطلاحاً سیاست‌های زنانه برای ارتقا و مقاوم کردن پایه‌های زندگی مشترک، در محور روابط همسران بیان شده است، اگر می‌خواهید بدانید چگونه می‌توانید همسرتان را نگه داشته و به زندگی پایبند کنید، خواندن این نوشته را از دست ندهید. بیشتر بخوانید “چگونه می‌توانید شوهرتان را پایبند کنید”

کاهش دادن استرس همسر

کاهش دادن استرس همسر

توصیه هایی دقیق برای کاهش دادن استرس همسر ؟ اگر از شما خواسته نشده است ، هیچ توصیه ای نکنید و راه حل ارائه ندهید. اگر برای حل مشکل همسرتان فورا یک راه حل پیشنهاد دهید ، ممکن است او احساس کند که مساله را خیلی پیش پا افتاده و ناچیز می پندارید و می خواهید سریع از آن مسئله رد شوید . بیشتر بخوانید “کاهش دادن استرس همسر”

تفاوت های رفتاری زن و مرد

تفاوت های رفتاری زن و مرد

تفاوت های رفتاری زن و مرد چیست؟ خانمها لطفا دقت کنین که این ویژگی ها به طور ذات در مرد و زن وجود داره و قطعا شما نمیتونین تغییری تو این رویه داشته باشید. هدف از مقاله امروز اینه که بدونین مرد و زن بر حسب جنسیتشون چه ویژگی هایی دارند. سعی کنین همدیگه رو درک کنین. بیشتر بخوانید “تفاوت های رفتاری زن و مرد”

رفتار با همسر لجباز

رفتار با همسر لجباز

اولین و مهم ترین توصیه برای رفتار با همسر لجباز ، مدارا کردن است. جر و بحث زن و شوهرها و اختلاف نظر های آن ها باعث می شود که گاهی در گفت و گو با یکدیگر جانب انصاف را رعایت نکنند. لجبازی یک خصوصیت شخصیتی است که باعث می شود افراد کارهای بچگانه بکنند و تصمیم های غیر منطقی بگیرند. بیشتر بخوانید “رفتار با همسر لجباز”

خانواده سالم چگونه است؟

خانواده سالم چگونه است؟

خانواده سالم چگونه است؟ عشق میان والدین، موجب عشق و مهربانی نسبت به فرزندان می‌شود. گاهی داستان‌هایی می‌شنویم درباره والدینی که عشق فراوانشان نسبت به یکدیگر، همه‌ عشق موجود در خانه را می‌بلعد و تنها عشقی نیم‌سوز و نه چندان آتشین برای بچه‌ها بر جای می‌گذارد. ولی این نگاه اقتصادی دو دو تا چهار تا به عشق بی‌معناست. عکس آن صحیح است: فرد هر چه بیشتر عاشق باشد، رفتاری محبت‌آمیز نسبت به فرزندان و به همه در پیش می‌گیرد. بیشتر بخوانید “خانواده سالم چگونه است؟”