تهران – خیابان پیروزی ، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی (روبروی مترو نیرو هوایی) ، مجتمع نسیم ، طبقه اول ، واحد 1

clinicbina@

تلفن تماس : ۷۷۴۶۸۴۱۸-۰۲۱

اثرات اضطراب در زنان چیست؟

اثرات اضطراب در زنان چیست؟

زنهایی که دائما مضطرب و نا آرام هستند. هر چه زیبا و خوش اندام هم باشند هرگز همراه خوبی در زندگی نیستند. اثرات اضطراب در زنان چیست؟ اینها یاد گرفته اند چگونه هر لحظه را با یک غم جدید مخلوط کنند. چنان چه فعلا دلیلی بر خطای همسر نداشته باشند از این می ترسند که همسرشان در آینده تغییر کند. تغییری که مقابله با آن در اختیار آنها نباشد. بیشتر بخوانید “اثرات اضطراب در زنان چیست؟”

اثرات تلویزیون و ماهواره بر خانواده

اثرات تلویزیون و ماهواره بر خانواده

اثرات تلویزیون و ماهواره بر خانواده چیست؟ یه زن و شوهر زرنگ و باهوش همیشه دنبال این هستن که هم خودشون آرامش داشته باشن. و هم به همسرشون آرامش بدن. ضمن اینکه تلاش میکنن هر چیزی که آرامش اونا رو بهم میریزه رو بذارن کنار. یکی از وسایلی که آرامش خانواده ها رو هدف گرفته تلویزیون و ماهواره هست.️ بیشتر بخوانید “اثرات تلویزیون و ماهواره بر خانواده”

خانمها توجه میخواهند

خانمها توجه میخواهند

خانمها توجه میخواهند ،حتی اگر پیر باشند. در زندگی زناشویی، اندازه کاری که یک زن انجام می‌دهد مهم نیست. مشکل از جایی شروع می‌شود که زن احساس می‌کند کسی به او توجهی ندارد. وقتی مردها یاد بگیرند که چگونه باید به احساسات و نیازهای عاطفی همسرشان توجه کنند، زن‌ها نیز احساس آرامش خواهند کرد و از زندگی مشترک ‌شان لذت خواهند برد. بیشتر بخوانید “خانمها توجه میخواهند”

چگونه به همسرم محبت کنم؟

چگونه به همسرم محبت کنم؟

راه های محبت کردن به همسر چیست؟ چگونه به همسرم محبت کنم؟ همیشه محبتهای ابتکاری به همسر، روح تازه‌ای به زندگی می‌دمد و باعث لذت و آرامش جدیدی می‌شود. گاه درب ماشین یا خانه را با زبان محبت برای همسرتان باز کنید. گاه موقع تنهایی به احترامش جلوی پایش بلند شوید. بیشتر بخوانید “چگونه به همسرم محبت کنم؟”

مهارت لازم برای گفتگو موثر

مهارت لازم برای گفتگو موثر

یکی از بزرگ‌ترین مشکل زوج‌ها در روابط ‌شان، نداشتن مهارت لازم برای گفتگو موثر با یکدیگر است. هنگام ناراحتی به یکدیگر اجازه گفتگوی سالم و منطقی نمی‌دهند و اغلب با داد و فریاد و زورگویی یا لجبازی سعی در محکوم‌ کردن و خاموش‌ کردن طرف مقابل دارند. بیشتر بخوانید “مهارت لازم برای گفتگو موثر”

عشق ورزیدن را به تعویق نیندازید

عشق ورزیدن را به تعویق نیندازید

بگذارید کسانی را که دوستشان دارید بفهمند چقدر به آنان عشق می ورزید. هرگز این حقیقت را از آنان مخفی نکنید. هرگز کلمات محبت آمیز خود را برای آینده ای دور پس انداز نکنید . هیچ گاه عشق ورزیدن را به تعویق نیندازید و هرگز آنان را که دوستشان دارید ترک نکنید . بیشتر بخوانید “عشق ورزیدن را به تعویق نیندازید”

اشتباهات دعوای زناشویی

اشتباهات دعوای زناشویی

ازدواج موفق نیازمند تلاش سخت دو جانبه است و برای كامل كردن آن باید از زندگی خود برای آن مایه بگذارید. برخی اشتباهات دعوای زناشویی باعث جدایی میشود. تعداد بسیار زیادی از افراد با امیدها و آرزوهای واهی ازدواج می‌كنند و زمانی كه مشاهده می‌كنند كه اوضاع كمی دشوار شده و بر وفق مرادشان نیست درخواست طلاق را پر كرده و مجدد در پی یافتن فرد جدیدی می‌افتند.

اشتباهات دعوای زناشویی

اگر نمی توانید از بروز دعوا جلوگیری کنید. حداقل به هنگام جر و بحث یا همان دعواهای زن و شوهری کارهایی که می تواند آتش دعوا را شعله ور کند، انجام ندهید. خودتان را برای عبور از دست اندازهای خیابان آماده كنید تا زمان مواجهه با آنها شگفت زده و متعجب نشوید. برخی از این کارها را در ادامه می خوانید:

بی ارزش کردن همسر

با این کار در واقع به همسرتان می گویید که نیازهای او در نظر شما بی ارزش است یا نیازهای او به اندازه نیازهای شما مهم، باارزش یا واجب نیست.

  • قهر کردن ( پیام این کار این است یا آنچه را که می خواهم انجام بده یا تو را ترک می کنم.)
  • تهدید کردن (در این حالت به همسرتان این پیام را می دهید که به تو صدمه خواهم زد.)
  • سرزنش کردن (در این حالت شما همسرتان را مقصر تمام اتفاقات می دانید.)
  • تحقیر کردن (در این حالت حس حماقت را به همسرتان القا می کنید.)
  • برانگیختن احساس گناه. (این کار حامل این پیام است که طرف مقابل از لحاظ اخلاقی باید خواسته شما را برآورده می کرد. اما این کار را انجام نداده است. او بی انصاف و بی ملاحظه است و فقط به فکر رسیدن به خواسته های خود است.)
  • بی توجهی و بحث را عوض کردن. (پیام پنهان این کار این است که خواسته های او حتی ارزش صحبت کردن هم ندارند.)
  • تلافی یا مقابله به مثل کردن (به عنوان مثال مواردی را که همسرتان از آن ها خوشش می آید به او ارائه نمی دهید. حالا که لباس مورد علاقه ام را برایم نخرید من هم منزل مادرش نمی روم.)
ﺗﻨﻮﻉ‌ ﻃﻠﺒﯽ همسر

ﺗﻨﻮﻉ‌ ﻃﻠﺒﯽ همسر

ﺍﮔﺮ ﻓﮑﺮ می‌کنید ﺗﻨﻬﺎ ﺯﯾﺒﺎ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﺎﻋﺚ می‌شوﺩ شوهرﺗﺎﻥ ﺑﻪ ﺯﻥ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﻧﮕﺎﻩ ﻧﮑﻨﺪ. ﯾﺎ ﺗﻨﻮﻉ‌ ﻃﻠﺒﯽ همسر بیدار نشود ﮐﺎﻣﻼ‌ ﺩﺭ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﯿﺪ. ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﻭ ﺍﻧﺪﺍﻡ ﺧﻮﺏ، ﺗﻨﻬﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺪﺗﯽ می‌توﺍﻧﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﺷﻮﻫﺮﺗﺎﻥ ﺟﺬﺍﺏ ﺑﺎﺷﺪ. ﺑﺮﺍﯼ ﺣﻔﻆ ﯾﮏ ﻣﺮﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﺯﻧﺎﻧﻪ ﺩﺍﺷﺘﻪ باشید . بیشتر بخوانید “ﺗﻨﻮﻉ‌ ﻃﻠﺒﯽ همسر”

در زندگی تنهایی پارو نزن

در زندگی تنهایی پارو نزن

خانوم عزیز در زندگی تنهایی پارو نزن. اینکه زندگی رو نباید تنهایی پارو زد یعنی چی؟ یعنی اینکه نباید بار زندگی رو از نظر محبتی به تنهایی به دوش کشید . باید به مرد هم فرصت داد خودش رو نشون بده.  باید یه وقتایی عقب بکشیم و بذاریم مرد جای خالی محبت رو حس کنه و بیاد سمتمون. اگر دایما  محبت پشت محبت باشه. خب عادی میشیم. محبت مون تکراری میشه. به جاش محبت کنید و به جا و به موقع سکوت کنید. بیشتر بخوانید “در زندگی تنهایی پارو نزن”

تلاش نکن خانمتان تغییر کند.

تلاش نکن خانمتان تغییر کند.

تلاش نکن خانمتان تغییر کند. او یه شخصه نه یه شیء. سعی نکن یک کمی بهش اضافه، یا کم کنی. تو با تغییر خودت می تونی به کمال او کمک کنی. دست هم رو بگیرید و تو چشماش با مهربانی نگاه کنید و از اینکه در کنارتون هست احساس رضایت کنید. بیشتر بخوانید “تلاش نکن خانمتان تغییر کند.”