تهران – خیابان پیروزی ، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی (روبروی مترو نیرو هوایی) ، مجتمع نسیم ، طبقه اول ، واحد 1

clinicbina@

تلفن تماس : ۷۷۴۶۸۴۱۸-۰۲۱

اثرات قانون گذاری بر کودکان

اثرات قانون گذاری بر کودکان

اثرات قانون گذاری بر کودکان چیست؟ وقتی قانونی در خانه گذاشته میشود. اگر پیامدی برای انجام دادن یا ندادن  آن وجود داشته باشد. کودک انتخاب خواهد کرد با کدام پیامد مواجه شود، پیامد مثبت یا پیامد منفی.  در این صورت دیگر نیاز کمتری به گفتن مداوم “چه بکن و چه نکن” خواهیم داشت. در عین حال او با انتخاب خودش، مسئولیت آنرا نیز می پذیرد. بیشتر بخوانید “اثرات قانون گذاری بر کودکان”

اثرات طلاق بر زنان چیست؟

اثرات طلاق بر زنان چیست؟

طلاق چه عواقب برای زنان دارد؟ اثرات طلاق بر زنان چیست؟ طلاق یک تجربه پرتنش و پیچیده است که می‌تواند تأثیرات متنوعی بر روی زنان داشته باشد. بیشتر بخوانید “اثرات طلاق بر زنان چیست؟”

قواعد ازدواج سالم چیست؟

قواعد ازدواج سالم چیست؟

قواعد ازدواج سالم چیست؟ قاعده ازدواج سالم در اینه که شما قبل از اینکه ازدواج کنید باید پدر و مادرتون رو از نظر روانی و احساسی طلاق دهید. وقتی کسی در ۳۰ سالگی هنوز به مادرش وابسته است. نتوانسته بند ناف روانی خودشو از مادرش پاره کنه معلوم است که مثل بچه ۸ ساله نمیتونه هیچ کس رو در جایگاهی بالاتر از مادر ببیند بیشتر بخوانید “قواعد ازدواج سالم چیست؟”

اثرات طلاق بر مردان چیست؟

اثرات طلاق بر مردان چیست؟

اثرات طلاق بر مردان چیست؟ طلاق یک رویداد پرتنش و تأثیر گذار در زندگی مردان است که می‌تواند به صورت مستقیم یا غیرمستقیم بر ویژگی‌ها و رفتارهای آنها تأثیر بگذارد. بیشتر بخوانید “اثرات طلاق بر مردان چیست؟”

اهمیت مدیریت مشکلات زندگی

اهمیت مدیریت مشکلات زندگی

با توجه به اهمیت مدیریت مشکلات زندگی به خصوص مالی و شغلی، توصیه می‌شود که با همسرتان در مورد این مسائل صحبت کنید. به دنبال راه‌حل‌های مشترک و سازنده برای حل این مشکلات بگردید. بیشتر بخوانید “اهمیت مدیریت مشکلات زندگی”

روشهای ترمیم رابطه زناشویی

روشهای ترمیم رابطه زناشویی

روشهای ترمیم رابطه زناشویی چیست؟ ترمیم یک رابطه نیازمند زمان، توجه و تلاش مشترک از طرفین است و نمی‌توان آن را به صورت سریع و یک‌ جورایی فوری انجام داد. بیشتر بخوانید “روشهای ترمیم رابطه زناشویی”

ویژگی بارز خانمها چیست؟

ویژگی بارز خانمها چیست؟

ویژگی بارز خانمها چیست؟ غرزدن از ویژگی های بارز بسیاری از زنان است. یک زن را وقتی عصبانی کردید عواقبش را تا یک هفته و گاهی تا یک ماه باید بپذیرید. زنها ماجرای عصبانیت شان را در تمام این مدت با خود حمل می کنند. بیشتر بخوانید “ویژگی بارز خانمها چیست؟”

روشهای مدیریت روابط هنگام ناراحتی

روشهای مدیریت روابط هنگام ناراحتی

روشهای مدیریت روابط هنگام ناراحتی چیست؟ شما به دنبال راهکارهایی برای مدیریت روابط خود با همسرتان هستید. در صورتی که همسرتان ناراحت است. مهم است که به او با احترام و توجه بپردازید. بیشتر بخوانید “روشهای مدیریت روابط هنگام ناراحتی”

راه رسیدن به اهداف

راه رسیدن به اهداف

راه رسیدن به اهداف بلند زندگی، راز بزرگی دارد که نامش صبر است. صبر خود یاوری برای عبور از مشکلات و رسیدن به ایده‌ آل‌های اصلی زندگی است. انسانی که حاضر نیست مدت زمانی در زندگی خود، امور ناخوشایند را تحمل کند. نمی‌تواند به مطلوب خویش دست پیدا کند. بیشتر بخوانید “راه رسیدن به اهداف”

راستگویی در زندگی مشترک

راستگویی در زندگی مشترک

راستگویی در زندگی مشترک اساسی‌ ترین عامل برای ایجاد روابط سالم و پایدار است. وقتی که هر دو طرف در یک رابطه صادق باشند. اعتماد و احترام بین آنها تقویت می‌شود و این باعث می‌شود که روابط آنها قوی‌تر و پایدارتر باشد. بیشتر بخوانید “راستگویی در زندگی مشترک”