تهران – خیابان پیروزی ، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی (روبروی مترو نیرو هوایی) ، مجتمع نسیم ، طبقه اول ، واحد 1

تلفن تماس : ۷۷۴۶۸۴۱۸-۰۲۱

دوران متاهلی دارای قوانین است

دوران متاهلی دارای قوانین است

شاید در دوران تجرد افراد در بسیاری از مواقع به خصوص در مورد مسائل شخصی شان به صورت انفرادی تصمیم گرفته و عمل نمایند اما دنیای تاهل با اینگونه تک روی ها سازگار نیست. دوران متاهلی دارای قوانین است که باید از طرف دو نفر رعایت شود. بیشتر بخوانید “دوران متاهلی دارای قوانین است”

برقراری رابطه خوب با همسر

برقراری رابطه خوب با همسر

راههای برقراری رابطه خوب با همسر چیست؟ مردی که بخواهد رابطه خوبی با همسرش داشته باشد، باید اخلاق و روحیات همسرش را کاملا بدست آورد. از خواسته هاى درونى و تمایلات نفسانى او آگاه شود و بر طبق آنها برنامه زندگى را مرتب سازد.  به وسیله ی اخلاق و رفتار خوبش چنان در او نفوذ کند و دلش را بدست آورد تا به خانه و زندگى دلگرم شده و از روى عشق و علاقه، خانه دارى کند. بیشتر بخوانید “برقراری رابطه خوب با همسر”

بی بهانه بگویید دوستت دارم

بی بهانه بگویید دوستت دارم

گاهی زندگی سخت است و گاهی ما سخت ترش میکنیم. گاهی آرامش داریم، خودمان خرابش میکنیم.  گاهی خیلی چیزا رو داریم اما محو تماشای نداشته هایمان میشویم. گاهی حالمان خوب است اما با نگرانی فردا خرابش میکنیم .گاهی میشود بخشید اما با انتقام ادامه اش میدهیم. به آن هایی که دوستشان دارید بی بهانه بگویید دوستت دارم. بگویید در این دنیای شلوغ سنجاقشان کرده اید به دلتان. بیشتر بخوانید “بی بهانه بگویید دوستت دارم”

زن و مرد با هم متفاوتند.

زن و مرد با هم متفاوتند.

زن و مرد با هم متفاوتند. قرار نیست زن و شوهر مثل هم باشند و در تمام امور سلیقه ای مانند هم داشته باشند. اما خداوند کلید تسخیر روح و روان زن را به دست شوهر داده است. اگر مرد در تمام مراحل زندگی با همسرش از سر محبت برخورد کند. همسرش همچون پرنده ای سبک بال بالای سر او پرواز میکند و او را تا قله قاف همراهی میکند. بیشتر بخوانید “زن و مرد با هم متفاوتند.”

روشهایی برای ابراز احترام  همسران

روشهایی برای ابراز احترام  همسران

برای آنکه به همسر خود احترام بگذاریم نخست باید روحیات و خواسته های او را در نظر بگیریم. دنیای او را درک کنیم و بفهمیم کدام رفتار ما را نماد احترام می شمرد. در اینجا به انتخاب روشهایی برای ابراز احترام  همسران به یکدیگر اشاره میشود. بیشتر بخوانید “روشهایی برای ابراز احترام  همسران”

خوشبختی را بسازید؟

خوشبختی را بسازید؟

وقتی وارد رابطه زناشویی می شوید بسیار مهم است که یک رابطه سرشار از احترام و تحسین بسازید. خوشبختی را بسازید؟ شاید این سوال برایتان به وجود آید که چگونه بسازید؟ در درجه اول به رفتار و گفتار همسر تان اهمیت بدهید. بیشتر بخوانید “خوشبختی را بسازید؟”

با خواستگار وابسته ازدواج کنیم؟

با خواستگار وابسته ازدواج کنیم؟

با خواستگار وابسته ازدواج کنیم؟ هیچ مشاوری این تصمیم را برای شما نخواهد گرفت که با فلان کس ازدواج بکنید یا نکنید. تصمیم گیرنده نهایی خود شما هستید. ولی اگر به مشاور مراجعه کردید و او بر اساس یافته هایش به شما به عنوان یک فرد مستقل گفت که خواستگارتان آدمی وابسته است و یا تحقیق کردید و فهمیدید که او به مادرش خیلی وابسته است، قبل از اینکه تصمیم آخر را بگیرید این مقاله را مطالعه فرمایید. بیشتر بخوانید “با خواستگار وابسته ازدواج کنیم؟”

زوج موفق چگونه اند؟

زوج موفق چگونه اند؟

زوج موفق چگونه اند؟ زوجیست که هر روز حداقل ۱۰ دقیقه در مورد مسایلی غیر از کار، خانواده، وظایف و رابطه تان صحبت کنند. برخی افراد فکر می کنند همیشه در حال برقراری ارتباط با همسرشان هستند در حالی که در واقع در حال انجام کارهای روزمره اند. بیشتر بخوانید “زوج موفق چگونه اند؟”

نقطه پایانی خوشبختی چیست؟

نقطه پایانی خوشبختی چیست؟

نقطه پایانی خوشبختی چیست؟ بسیاری از زوج ها، بحث و دعوا را نقطه پایانی خوشبختی شان می دانند. و اغلب به دلیل چنین تفکری اختلاف نظر شان را در دل شان نگه می دارند و می خواهند با سکوت شان جلوی بحث را بگیرند. بخاطر داشته باشید که :ترس نشانه خوشبختی شما نیست. بیشتر بخوانید “نقطه پایانی خوشبختی چیست؟”

با خواستگار وابسته چه کنیم؟

با خواستگار وابسته چه کنیم؟

با خواستگار وابسته چه کنیم؟ ازدواج با چنین فردی صحیح است؟ هیچ مشاوری این تصمیم را برای شما نخواهد گرفت که با فلان کس ازدواج بکنید یا نکنید. تصمیم گیرنده نهایی خود شما هستید. بیشتر بخوانید “با خواستگار وابسته چه کنیم؟”