تهران – خیابان پیروزی ، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی (روبروی مترو نیرو هوایی) ، مجتمع نسیم ، طبقه اول ، واحد 1

clinicbina@

تلفن تماس : ۷۷۴۶۸۴۱۸-۰۲۱

دختر ایده ال

ویژگی های دختر ایده ال

دختران ایده آل ویژگی های متفاوتی نسبت به بقیه دختران دارند . که این ویژگی ها ، دیگران را به خود جذب می کند. بهتر است بدانید زیبایی ظاهر تنها خصوصیت بارز یک زن نیست. آنچه یک زن را زیبا و جذاب می کند. خصوصیات اخلاقی اوست. اگر می خواهید بدانید  ویژگی های دختر ایده ال چیست  . با این بخش همراه شوید.

 

۸-از پوست تان مراقبت کنید.

برای حفاظت از پوستتان از مرطوب کننده استفاده کنید و در حمام به لایه برداری صورتتان بپردازید . برای بدنتان از مرطوب کننده استفاده کنید . بهتر است مرطوب کننده های بدن و پوست جدا از یکدیگر باشد زیرا مرطوب کننده های بدن بیش از حد چرب و معطر هستند و پوست صورت را تحریک می کنند. پس هرگز این نوع مرطوب کننده ها را به پوست صورتتان نزنید . برای خوشبو شدن بدنتان از یک اسپری دئودورانت ۴۸ ساعته استفاده نمایید . برای از بین خشکی لب های خود از نرم کننده لب استفاده نمایید.

۹- فوق العاده به نظر برسید.

آرایش ساده ای انجام دهید و برای پوشاندن لکه های صورت از کانسیلر جادوگر استفاده کنید. اگر مژه هایتان فر نیست ، از فرمژه استفاده کنید و ریمل بزنید و خط چشم ظریفی به آرایش چشمهای تان اضافه کنید. اگر دوست دارید می توانید سایه بزنید زیرا استفاده از سایه صورت تان را تازه و ظاهرتان را فریبنده می کند.

۱۰- کار سختی است.

فرقی نمی کند دانشجو باشید یا دانش آموز. گرفتن نمره خیلی مهم است. اما بهتر است خوب درس بخوانید و سختی بکشید تا بعداً وقتی یک شغل خوب پیدا کردید یا مرد رویاهایتان را جذب کردید، زندگی برایتان آسان تر شود. کارهای مدرسه را سازماندهی کنید و برنامه ریزی مفید داشته باشید. اگر همکلاسی های تان به خاطر باهوش بودن تان مسخره تان می کنند، فقط به این فکر کنید که در ده سال آینده زندگی شما از آنها بهتر خواهد بود.

۱۱- خوب غذا بخورید.

بیش از حد غذا نخورید و اگر احساس گرسنگی کردید ، اول یک لیوان آب بخورید شاید واقعاً تشنه بوده اید . به اندازه کافی در طول روز آب بنوشید و برای صبحانه موز خرد شده و غلات میل کنید و برای وعده ناهار سالاد و همچنین دو وعده سبزیجات بخورید. در طول روز ۵ بار سبزی و میوه بخورید .

۱۲- استعداد خودتان را کشف کنید.

برای بهبود مهارت هایتان یک زبان یاد بگیرید تا بتوانید با کسانی که به خاطر زبان شان با آنها نمی توانستید ارتباط برقرار کنید ، صحبت نمایید و یا می توانید به یک کشور دیگر سفر کنید .با مردم آن کشور ارتباط برقرار نمایید و به این ترتیب اقامت تان را در آن کشور بسیار جالب تر و سرگرم کننده تر می کنید . ممکن است در ورزش خوب باشید . استعداد داشته باشید پس به کلاس رقص یا فوتبال بروید.

۱۳- خودتان باشید.

اگر به هم سن و سالان خود اعتماد دارید و برایشان ارزش قائلید و آنها دارای هدف هستند ، انتقادشان را به کار بگیرید. و اگر از روی حسادت به شما نظر داده اند، انتقاد را نشنیده بگیرید و به خاطر حرف یک مرد خودتان را تغییر ندهید.

اگر کسی نتواند شما را آن گونه که هستید بپذیرد و درک کند،. هیچ گاه نمی تواند صادقانه دوست تان داشته باشد . چشم های خود را باز کنید ، شاید  مرد ایده آل تان را در جایی بیابید که کمترین احتمال را می دهید.

۱۴- چیزی که به آن “ایده آل” می گویند، قابل بحث است.

نظر شما درباره کلمه ایده آل شاید متفاوت تر از نظر دیگران باشد . پس نظر خودتان مهم است . از نظر خود ایده آل باشید و به نظر دیگران اهمیتی ندهید.

نکات و هشدارهایی در مورد یک دختر ایده آل :

درس خوان باشید اما بیش از حد درس نخوانید .

به کسی در روابط تان وابسته نشوید.

اتاق تان، کمد تان، کیف مدرسه تان، ایمیل ها و … را مرتب کنید .تا برای پیدا کردن هر چیزی دچار مشکل نشوید.

با ویژگی های دختر ایده آل به طور کامل آشنا شدید . امیدواریم مورد پسند واقع شود . در صورت تمایل میتوانید با مرکز مشاوره بینا تماس بگیرید.

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *