تهران – خیابان پیروزی ، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی (روبروی مترو نیرو هوایی) ، مجتمع نسیم ، طبقه اول ، واحد 1

clinicbina@

تلفن تماس : ۷۷۴۶۸۴۱۸-۰۲۱

اهمیت مدیریت مشکلات زندگی

اهمیت مدیریت مشکلات زندگی

با توجه به اهمیت مدیریت مشکلات زندگی به خصوص مالی و شغلی، توصیه می‌شود که با همسرتان در مورد این مسائل صحبت کنید. به دنبال راه‌حل‌های مشترک و سازنده برای حل این مشکلات بگردید. بیشتر بخوانید “اهمیت مدیریت مشکلات زندگی”

روشهای ترمیم رابطه زناشویی

روشهای ترمیم رابطه زناشویی

روشهای ترمیم رابطه زناشویی چیست؟ ترمیم یک رابطه نیازمند زمان، توجه و تلاش مشترک از طرفین است و نمی‌توان آن را به صورت سریع و یک‌ جورایی فوری انجام داد. بیشتر بخوانید “روشهای ترمیم رابطه زناشویی”

ویژگی بارز خانمها چیست؟

ویژگی بارز خانمها چیست؟

ویژگی بارز خانمها چیست؟ غرزدن از ویژگی های بارز بسیاری از زنان است. یک زن را وقتی عصبانی کردید عواقبش را تا یک هفته و گاهی تا یک ماه باید بپذیرید. زنها ماجرای عصبانیت شان را در تمام این مدت با خود حمل می کنند. بیشتر بخوانید “ویژگی بارز خانمها چیست؟”

روشهای مدیریت روابط هنگام ناراحتی

روشهای مدیریت روابط هنگام ناراحتی

روشهای مدیریت روابط هنگام ناراحتی چیست؟ شما به دنبال راهکارهایی برای مدیریت روابط خود با همسرتان هستید. در صورتی که همسرتان ناراحت است. مهم است که به او با احترام و توجه بپردازید. بیشتر بخوانید “روشهای مدیریت روابط هنگام ناراحتی”

راه رسیدن به اهداف

راه رسیدن به اهداف

راه رسیدن به اهداف بلند زندگی، راز بزرگی دارد که نامش صبر است. صبر خود یاوری برای عبور از مشکلات و رسیدن به ایده‌ آل‌های اصلی زندگی است. انسانی که حاضر نیست مدت زمانی در زندگی خود، امور ناخوشایند را تحمل کند. نمی‌تواند به مطلوب خویش دست پیدا کند. بیشتر بخوانید “راه رسیدن به اهداف”

راستگویی در زندگی مشترک

راستگویی در زندگی مشترک

راستگویی در زندگی مشترک اساسی‌ ترین عامل برای ایجاد روابط سالم و پایدار است. وقتی که هر دو طرف در یک رابطه صادق باشند. اعتماد و احترام بین آنها تقویت می‌شود و این باعث می‌شود که روابط آنها قوی‌تر و پایدارتر باشد. بیشتر بخوانید “راستگویی در زندگی مشترک”

بروز خشم در نوجوان

بروز خشم در نوجوان

هنگام بروز خشم در نوجوان چه کنم؟ هنگامی که یک نوجوان خشمگین است. ممکن است برخی راه‌ های موثر برای کمک به کنترل و مدیریت خشم او وجود داشته باشد. بیشتر بخوانید “بروز خشم در نوجوان”

مهارتهای همسرداری چیست؟

مهارتهای همسرداری چیست؟

مهارتهای همسرداری چیست؟ همسرداری یک مهارت مهم است که برای داشتن یک رابطه سالم و پایدار با همسر لازم است. این مهارت‌ها شامل ارتباط موثر، قدردانی، صبر، توجه به نیازهای همسر، احترام، تعامل موثر، قدرت تفکر مثبت، قدرت درک و همدلی می‌باشد. بیشتر بخوانید “مهارتهای همسرداری چیست؟”

چگونه همسرم را تغییر دهم؟

چگونه همسرم را تغییر دهم؟

چگونه همسرم را تغییر دهم؟ همسران، همانطور که انتظار می‌رود انسان‌هایی با شخصیت‌ ها، احساسات و عقاید خود هستند. از آن‌ جایی که هر فرد دارای هویت و شخصیت مستقل است. به نظر من تغییر دادن یک فرد بدون رضایت و تمایل آن فرد خودش، معمولاً ممکن نیست. بیشتر بخوانید “چگونه همسرم را تغییر دهم؟”

مهمترین اصل زندگی مشترک

مهمترین اصل زندگی مشترک

می‌توانم بگویم که مهمترین اصل زندگی مشترک درک و قبول تفاوت‌ها و احترام به دیگران است. زندگی گروهی و اجتماعی بودن به معنای داشتن ارتباط با افراد مختلف و در کنار هم زندگی کردن است. بیشتر بخوانید “مهمترین اصل زندگی مشترک”