تهران – خیابان پیروزی ، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی (روبروی مترو نیرو هوایی) ، مجتمع نسیم ، طبقه اول ، واحد 1

clinicbina@

تلفن تماس : ۷۷۴۶۸۴۱۸-۰۲۱

شیوه صحیح انتقاد از همسر

شیوه صحیح انتقاد از همسر

شیوه صحیح انتقاد از همسر چگونه است؟ انتقادهای مدام و پی در پی به همسرتان این حس را می‌دهد كه او به اندازه كافی برای شما خوب نیست. این حس به خصوص برای مردها، سرد شدن رابطه را به دنبال دارد. قبل از هر چیز سعی كنید همسرتان را بشناسید. و بعد از آن تفاوت‌ های قابل قبول همدیگر را بپذیرید. بیشتر بخوانید “شیوه صحیح انتقاد از همسر”

جملات ممنوعه در رابطه

جملات ممنوعه در رابطه

یه سری کلمات و جملات هستند که باعث ایجاد تنفر در طرف مقابل و حتی از بین رفتن رابطه می شوند. بنابر این برای داشتن رابطه گرم و صمیمی و زندگی آرام و مملو از عشق حتما از به کار بردن جملات ممنوعه در رابطه به شدت پرهیز کنید. بیشتر بخوانید “جملات ممنوعه در رابطه”

چرا مردان خیانت میکنند؟

چرا مردان خیانت میکنند؟

چرا مردان خیانت میکنند؟ دلایل خیانت آقایان می تواند چيزهای متفاوتی باشد. اينکه شما زياد غر بزنيد. به خودتان نرسيد. همسرتان را فراموش کنيد. تفاوت های اخلاقی بين شما در  طول سال ها به وجود آمده باشد و… ممکن است بهانه هايی به دست مردان دهد تا به شما خيانت کنند. بیشتر بخوانید “چرا مردان خیانت میکنند؟”

مهمترین علت سکوت بین همسران

مهمترین علت سکوت بین همسران

مهمترین علت سکوت بین همسران چیست؟ چه عاملی سبب بروز این سردی در روابط می شود؟ برای هر زن و شوهری در زندگی مشترک بارها و بارها این اتفاق می افتد که به دلیل تفاوت در طرز تفکر، با هم به تعارض و مشکل برخورد کنند. بیشتر بخوانید “مهمترین علت سکوت بین همسران”

تقسیم وظایف زن و شوهر

تقسیم وظایف زن و شوهر

یکی از مواردی که زمینه اختلاف را فراهم می‌کند. لازم است در مورد آن با همسر خود به توافق برسید مسئله تقسیم وظایف زن و شوهر است. این موضوع در همسرداری برای آقایان نیز تاکید شده است. بیشتر بخوانید “تقسیم وظایف زن و شوهر”

رایج‌ترین اشتباهات زوجین

رایج‌ترین اشتباهات زوجین

رایج‌ترین اشتباهات زوجین در زندگی مشترک چیست؟ شادی و خنده های خود را در محل کار خود جا نگذارید و فراموش نکنید که همسر شما در خانه هم نیازمند شادی و خنده های شماست. مانند یک گل از زندگی مشترک خود مراقبت کنید. گل، بدون آب، نور و مراقبت هرگز رشد نخواهد کرد، بنابراین باید برنامه ریزی کنید تا مدت زمان بیشتری در کنار همسر خود باشید. بیشتر بخوانید “رایج‌ترین اشتباهات زوجین”

روشهای اتمام مشاجره چیست؟

روشهای اتمام مشاجره چیست؟

روشهای اتمام مشاجره چیست؟ بهترین جملاتی که در حین بحث به کار ببرید؟ اینکه میفهمم چی میگی. شاید در این مورد حق با تو باشه. هر جمله ای که به او بفهماند حرف هایش را شنیده اید. نقطه نظر او را هم در نظر می گیرید. بیشتر بخوانید “روشهای اتمام مشاجره چیست؟”

علت انحرافات زوجین چیست؟

علت انحرافات زوجین چیست؟

علت انحرافات زوجین چیست؟ سه عنصر موثر در مرد و زن شامل توجه_ محبت_ تشکر و قدردانی است. اگر این سه عنصر در زندگی رعایت شود. شما بهترین زن و شوهر برای همدیگر هستید. این سه عنصر هزینه چندانی ندارد فقط کمی حوصله و مدیریت می‌خواهد زندگی را به کام خود شیرین کنید. بیشتر بخوانید “علت انحرافات زوجین چیست؟”

ریشه‌ی عصبانیت آدم ها

ریشه‌ی عصبانیت آدم ها

ریشه‌ی عصبانیت آدم ها از کجاست؟ کودکان در سنین کم به وسیله‌ی تحقیر، ترساندن، زورگویی، سخت‌ گیری بیش از حد و عدم توجه به ضعف‌ های کودک  دچار کاهش اعتماد به نفس می‌شوند. بیشتر بخوانید “ریشه‌ی عصبانیت آدم ها”

دیر آمدن همسر به خانه

دیر آمدن همسر به خانه

چگونه از دیر آمدن همسر به خانه جلوگیری کنم؟ برگ برنده در دست زنی است که لقب مهربان ترین را بگیرد. زن مظهر محبت و نرمی است و این چیزی است که مردها از قدیم تا امروز به عنوان اولین شرط انتخاب همسر در نظر داشته اند. بنابراین هر قدر در یک رابطه، به لحاظ عاطفی بیشتر مایه بگذارید. رابطه قوی تر می شود. بیشتر بخوانید “دیر آمدن همسر به خانه”