تهران – خیابان پیروزی ، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی (روبروی مترو نیرو هوایی) ، مجتمع نسیم ، طبقه اول ، واحد 1

clinicbina@

تلفن تماس : ۷۷۴۶۸۴۱۸-۰۲۱

ابراز علاقه

چگونه به دختر مورد علاقه خود ابراز عشق کنید

وقتی دختری که از او خوشتان می آید را می بینید، چه می کنید؟ می دوید و پنهان می شوید؟ از آن جمله های کلیشه ای تحویلش می دهید؟ یا با ترس همانجا می ایستید و نمی دانید که چه باید بگویید؟ اما بهترین چیزی که باید بگویید چیست؟اکنون میگوییم چگونه به دختر مورد علاقه خود ابراز عشق کنید.

اکثر آقایون در نزدیک شدن به خانم ها بزرگترین اشتباهشان این است. که بیش از اندازه فکر می کنند که چه باید بگویند. تصورشان این است که یک کلام جادویی وجود دارد که در همه موقعیت ها جواب می دهد. این کلام جادویی را تمرین کرده . وقتی به فرد مورد نظرشان تحویل می دهند. انتظار دارند که آن خانم فوراً جذب آنها شود.
اما متاسفانه این روش به ندرت عمل می کند. چون معمولاً بیشتر حرفهایی که می زنید بی ربط است. در جلب توجه یک خانم کلید کار اعتماد به نفسی است که به او نشان میدهید.

۱۰ نکته برای نزدیک شدن به خانم های مجرد 

۱)به محیط دقت کنید.

درمورد چیزی که در محیط اطراف می بینید نظری بدهید. این روش مخصوصاً در فروشگاه و مغازه خیلی موثر است. مثلاً اگر او می خواهد یک ساندویچ مرغ سفارش دهد. از او بپرسید که ساندویچ مرغ های آن مغازه خوب هستند یا نه. نظرتان را فوری در آن موقعیت خاص ابراز کنید. تا کاملاً طبیعی به نظر برسد. مهم نیست که کجا باشید. همیشه نکته جالبی برای نظر دادن وجود دارد.

۲) لبخند بزنید.

اینکار به او نشان می دهد که اعتماد به نفس دارید . رفتاری دوستانه دارید. یک لبخند طبیعی نه تنها به خودتان احساس خوبی می بخشد. بلکه برقراری رابطه را برای فرد مقابل نیز راحت تر می کند.

۳) دست دست نکنید.

اگر برای نزدیک شدن به او تامل کنید. نشان می دهد که اعتماد به نفس ندارید . او فوراً نظر منفی راجع به شما پیدا خواهد کرد. وقتی او را می بینید. بعد از مدت زمان کمی به سمت او بروید . به او نشان دهید که مردی هستید که می داند چه می خواهد و دنبال آن رامی گیرد.

۴) زبان بدن مثبت.

اگر قوز کرده و سر رو به پایین به او نزدیک شوید. اطلاعات منفی درمورد خودتان به او منتقل خواهید کرد. پس صاف بایستید، شانه ها را عقب و سینه را جلوب دهید . محکم و البته ریلکس راه بروید.

۵) نه خیلی سریع.

اگر خیلی تند راه بروید. زنگ هشدار درونی او به صدا در خواهد آمد. سعی کنید آرام و عادی به او نزدیک شوید . این بهترین راه برای ایجاد حس راحتی در فرد مقابلتان است.

۶) ارتباط چشمی برقرار کنید.

هیچوقت شما اولین کسی نباشید .که ارتباط چشمی را وقتی نزدیک می شوید قطع کند. اگر چنین کاری بکنید. طرف مقابل تصور خواهد کرد از اینکه به او نزدیک شده اید احساس خوبی ندارید. وقتی از ارتباط چشمی قوی استفاده کنید. بیشتر به سمتتان کشیده خواهد شد. با تمرین در اینکار استاد خواهید شد.

۷) گوش دهید.

حتماً به حرفهایی که می زند خوب گوش دهید. هیچوقت جواب او را قبل از اینکه خوب درموردش فکر کرده باشید به زبان نیاورید. خانم ها عاشق مردهایی هستند که به جزئیات حرفهای آنها هم خوب گوش می دهد.

۸بی قرار نباشید.

لول خوردن و بیقرار بودن بعد از اینکه به فرد مورد نظرتان نزدیک شدید. نشان می دهد که احساس راحتی نمی کنید. در اینصورت طرفتان هم چنین احساس پیدا می کند.  بحث را ختم می کند. باید مراقب حرکاتتان باشید. حرکاتی انجام دهید که اعتماد به نفس و راحتی شما را به طرفتان مخابره کند. نه ناراحتی و بی قراریتان را.

۹) تن صدایتان را ملایم کنید.

تن صدایتان ابزار بسیاری قوی است. بهترین راه این است که با صدایی آرام و در ضمن شوخ به او نزدیک شوید. همچنین می توانید با صدایی جدی شروع کنید . بگویید “امیدوارم کمی از ساندویچ را برای من نگه داشته باشید” . با لبخندی در ادامه آن به او بفهمانید که شوخی می کرده اید. همراه با دوستانتان روی تن صدایتان تمرین کنید.

۱۰) با فاصله ازاو بایستید.

مردهایی که موقع حرف زدن خیلی به سمت زن مورد نظرشان خم می شوند. باعث می شوند که احساس ناراحتی به فرد مقابل دست بدهد. بهتر است کمی عقب تر بایستید . این باعث می شود نشان دهید که به حریم او احترام قائلید . از خودتان نیز مطمئن هستید.
رمز موفقیت در استفاده از این روش ها این است که تمرین کنید. این نکات را امتحان کنید و ببینید. چه واکنشی دریافت می کنید. وقتی همه آنها را یکجا استفاده کنید. مطمئن باشید که بهترین نتیجه عایدتان خواهد شد.

اگر در برقراری ارتباط با دختر مورد علاقه تان مشکل دارید. می توانید از مشاوران مرکز بینا کمک بگیرید .

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *