تهران – خیابان پیروزی ، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی (روبروی مترو نیرو هوایی) ، مجتمع نسیم ، طبقه اول ، واحد 1

clinicbina@

تلفن تماس : ۷۷۴۶۸۴۱۸-۰۲۱

از بی توجهی شوهرم خسته شدم

از بی توجهی شوهرم خسته شدم

چرا همسرم به من اهمیت نمی دهد. شوهرم‌ به خواسته هام اهمیت نمیده . این عبارات به نظر آشنا می آید درست است؟ خیلی زیاد شنیده ایم که زن ها از همسران خود شکایت می کنند و می گویند از بی توجهی شوهرم خسته شدم.

غیر معمول نیست زنی از بی توجهی شوهرش خسته شود و ادعا کند همسرش به او اهمیت نمی دهد.اما در چنین موردی چه کسی باید سرزنش شود؟ در بسیاری از موارد مشکل از هر دو طرف است.

آیا همسرتان واقعا به شما اهمیت نمی دهد

اول از همه اگر مردی به دلیل انجام کارهای بی اهمیت مانند خوش گذرانی با دوستان و تماشای تلویزیون به همسرش توجه نکند یا به خواسته هایش اهمیت ندهد، شکایت کردن زن از او کار درستی است .در این صورت اگر مرد می خواهد رابطه ی خود را سالم حفظ کند باید رفتارش را تغییر دهد.

اما در مورد زن هایی که توقع دارند مردها حتی وقتی در محل کارشان هستند به آن ها توجه کنند و اهمیت بدهند چه باید گفت؟ آیا زن هایی که وقتی همسرشان سر کار یا در حال انجام کار مهمی است به دلیل بی توجهی به خواسته هایش از او شکایت می کنند و تصور می کنند همسرشان به آن ها اهمیت نمی دهد مقصر هستند؟

چرا همسرتان نمی تواند برای شما وقت بگذارد

با توجه به چیزی که دیده ایم می توانیم با اطمینان بگویم زن ها بیشتر مواقع به این دلیل می گویند از بی توجهی شوهرم خسته شدم که از علاقه ی وی نسبت به خود اطمینان ۱۰۰% ندارند. در این مورد زن ها بیشتر به دنبال این هستند که که نیاز به مورد اهمیت واقع شدن را در خود برطرف کنند و دیگر برای شان مهم نیست همسرشان چه می کند.

بعضی از زن ها به عشق شوهرشان نسبت به خود شک دارند و در رابطه احساس ناامنی می کنند. آن ها مدام درگیر این پرسش هستند که چرا همسرم به من اهمیت نمی دهد و مدام تکرار می کنند از بی توجهی شوهرم خسته شدم. آن ها همیشه به دنبال علائمی هستند که نشان دهد ترس هایشان حقیقت دارد. وقتی زنی متوجه شود همسرش ۱۰ ساعت در روز کار می کند فورا نتیجه می گیرد همسرم برای اینکه به من اهمیت ندهد و برایم وقت نگذارد مشغول کار است.

منطق زن ها در مورد اولویت های مردان

بر اساس منطق زن ها، شوهرش باید  در ارتباط با همه چیز او را در اولویت قرار دهد و اگر مدت زمان کار خود را کم نمی کند پس حداقل بین کار برای او وقت بگذارد. این روش تفکر غیر عقلانی بوده و با هیچ منطقی سازگار نیست. اگر همسر همین زن ها کار خود را ترک کنند تا در کنار آن ها باشند با او دعوا خواهند کرد که چرا برای تامین مخارج زندگی کار نمی کنند.

وقت نداشتن به معنی دوست نداشتن نیست

چه می شود اگر مردی کارش را تمام کند و بعد از آن با شما تماس بگیرد؟ چرا نمی توان تماس گرفتن بعد از کار را نشانه ای از عشق در نظر گرفت؟ آیا منطقی است مردی فقط به دلیل اینکه عشق خود را به همسرش ثابت کند کارش را از دست دهد؟

نشانه های زیادی می تواند علاقه یا عدم علاقه ی یک مرد را به شما نشان دهد اما بدانید ترک شغل و وقت گذراندن پشت تلفن نشانه ی مثبتی نیست. هر مرد عاقلی می داند که اول باید اولویت های ضروری مدیریت شوند. اگر شما هم می گویید از بی توجهی شوهرم خسته شدم پس این احتمال دارد که در زندگی خود احساس ناامنی داشته باشید. در این شرایط ابتدا از خود بپرسید آیا وقت نداشتن همسرم می تواند با احساس ناامنی در من ارتباطی داشته باشد؟

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *