تهران – خیابان پیروزی ، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی (روبروی مترو نیرو هوایی) ، مجتمع نسیم ، طبقه اول ، واحد 1

clinicbina@

تلفن تماس : ۷۷۴۶۸۴۱۸-۰۲۱

کار گاه آموزشی رهایی از نگرانی

کار گاه آموزشی رهایی از نگرانی

همه ما گاه و بی گاه وقتی احتمال بروز واقعه ای ناگوار می رود ، اسیر نگرانی میشویم .اما برخی افراد حتی در صورت ناچیز بودن این احتمال هم نمی توانند از گسترش  نگرانی جلو گیری کنند و مبتلا به نگرانی مزمن می شوند . نگرانی مزمن خود زمینه سازی مشکلات اضطرابی شدید تر است .در کار گاه آموزشی رهایی از نگرانی با راه کار های علمی و تکنیک هایی (بر اساس رویکرد رفتاری درمانی شناختی )برای مدیریت نگرانی و کاهش استرس آشنا خواهید شد .  بیشتر بخوانید “کار گاه آموزشی رهایی از نگرانی”

نحوه برقراری ارتباط خانواده با نوجوانان

نحوه برقراری ارتباط خانواده با نوجوانان

یکی از نهادهای مهم و مؤثر در تکوین شخصیت و تربیت نوجوانان، خانواده است. نهاد خانواده را از جمله عمومی‌ترین نهادهای اجتماعی می‌دانند .که در تمام جوامع وجود دارد . مهم‌ترین تکیه‌گاه و محور زندگی اجتماعی است. این نهاد در همه جوامع پذیرفته شده . توسعه یافته است و به‌عنوان مهم‌ترین پایگاه انتقال عناصر فرهنگی، آداب و سنن، عقاید، دانش‌ها و مهارت‌ها و … به نسل جدید معرفی شده است. رفتار والدین زمینه‌ساز شکوفایی استعدادها و رشد جسمی، اخلاقی، اجتماعی؛ عاطفی و نحوه برقراری ارتباط خانواده با نوجوانان می باشد . بیشتر بخوانید “نحوه برقراری ارتباط خانواده با نوجوانان”

کار گاه مشاوره ازدواج

کار گاه مشاوره ازدواج

مرکز مشاوره و روانشناسی بینا برگزار می کند .کار گاه مشاوره ازدواج  ویژه دختران و پسران مجرد. آنچه در این کار گاه خواهید آموخت : بیشتر بخوانید “کار گاه مشاوره ازدواج”

کارگاه خیانت در روابط عاطفی و ازدواج

کانون خانواده از زمان شکل گیری همواره با مشکلاتی دست به گریبان بوده است. از جمله مسائلی که این روزها حیات خانواده ها را تهدید کرده و گاهاً سبب ازهم پاشیدگی آن می شود، پدیده ایست به نام خیانت. خیانت یا بی وفایی زناشویی به داشتن هرگونه رابطه صمیمانه یا جنسی با فرد دیگری غیر از همسر گفته میشود. برخی معتقدند هر نوع پنهان کاری از همسر در روابط خارج از چهارچوب ازدواج نوعی خیانت محسوب میشود. در کارگاه خیانت در روابط عاطفی و ازدواج با مسایل گوناگون و نحوه ی بازیابی رابطه آشنا می شوید . بیشتر بخوانید “کارگاه خیانت در روابط عاطفی و ازدواج”

کارگاه فرزند پروری

کارگاه فرزند پروری

مرکز درمانی و مشاوره بینا بر گزار میکند . کارگاه فرزند پروری ، توسط دکتر رحیم رحمتی روانشناس و مشاور خانواده ، عضو سازمان روان شناسی و مشاوره ایران بیشتر بخوانید “کارگاه فرزند پروری”

کارگاه مهارت های زندگی 

کارگاه مهارت های زندگی

مهارت های زندگی، مهارت هایی هستند که برای افزایش توانایی های روانی – اجتماعی افراد آموزش داده می شوند و فرد را قادر می سازند که به طور موثر با مقتضیات و کشمکش های زندگی رو به رو شود. مرکز درمانی و مشاوره بینا بر گزار میکند . کارگاه مهارت های زندگی  ، توسط دکتر رحیم رحمتی روانشناس و مشاور خانواده ، عضو سازمان روان شناسی و مشاوره ایران بیشتر بخوانید “کارگاه مهارت های زندگی”

کارگاه تربیت جنسی

کارگاه تربیت جنسی

تربیت جنسی کودک یکی از مهم ترین و حساس ترین مسائل در حوزه های تربیت است زیرا نقشی مهم در آینده و سعادت و شقاوت کودک دارد. تلویزیون، ماهواره و اینترنت، از ویژگی های عصری است که در آن زندگی می کنیم و به نظر می رسد باید آگاهی و تربیت جنسی را از طریق صحیح به فرزندان منتقل کنیم. مرکز درمانی و مشاوره بینا بر گزار میکند . کارگاه تربیت جنسی ، توسط دکتر رحیم رحمتی روانشناس و مشاور خانواده ، عضو سازمان روان شناسی و مشاوره ایران بیشتر بخوانید “کارگاه تربیت جنسی”

انتخاب رشته تحصیلی

انتخاب رشته تحصیلی

انتخاب رشته تحصیلی یعنی تصمیم در مورد مسیر شغلی که قرار است سالها در آن فعالیت کنید. رغبت و علاقه شما باید مهمترین پارامتر تصمیم گیری شما در مورد رشته تحصیلی و شغل آینده شما باشد. آزمون رغبت سنجی شغلی هالند، یکی از معتبرترین آزمونها برای کشف علائق و تمایلات شغلی هر فرد است. خروجی این آزمون به شما لیستی از مشاغل و رشته های تحصیلی را پیشنهاد خواهد کرد که بیشترین تناسب را با علائق و تمایلات شما دارد. بیشتر بخوانید “انتخاب رشته تحصیلی”