تهران – خیابان پیروزی ، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی (روبروی مترو نیرو هوایی) ، مجتمع نسیم ، طبقه اول ، واحد 1

clinicbina@

تلفن تماس : ۷۷۴۶۸۴۱۸-۰۲۱

قواعد ازدواج سالم چیست؟

قواعد ازدواج سالم چیست؟

قواعد ازدواج سالم چیست؟ قاعده ازدواج سالم در اینه که شما قبل از اینکه ازدواج کنید باید پدر و مادرتون رو از نظر روانی و احساسی طلاق دهید. وقتی کسی در ۳۰ سالگی هنوز به مادرش وابسته است. نتوانسته بند ناف روانی خودشو از مادرش پاره کنه معلوم است که مثل بچه ۸ ساله نمیتونه هیچ کس رو در جایگاهی بالاتر از مادر ببیند

قواعد ازدواج سالم چیست؟

بذارید رک و راست بهتون بگم اگر شما هنوز تو مرحله وابستگی مثلا به پدر و مادر موندید.
به هیچ عنوان به هیچ عنوان توانایی عشق ورزیدن سالم رو ندارید. اصولا کالای عشق و ازدواج نیستید. قاعده اصلی در ازدواج نفر اول بودن در عشق است.

با شوهر وابسته به خانواده اش چگونه برخورد کنیم؟

اگر شوهرتون به مادرش وابستگی زیادی داره. برای کنترل بیشترش با مادر و خانواده‌‌اش در نیفتید. بهترین کار اینه که ارتباط خوب و نزدیکی با مادرشوهرتون برقرار کنید. ممکنه گاهی نیاز داشته باشید از طریق او روی همسرتون تاثیر بگذارید. از طرفی وقتی شوهرتون ببینه با مادرش خوب هستید. با آرامش بیشتری به سمتتون میاد.

دلبسته همسرتان باشید

سعی کنید به مردی که در کنار شماست دلبسته باشید نه وابسته. دلبستگی یعنی دلم به تو گرمه. وابستگی به این مفهومه که همه چیز من به تو بستگی داره. شادی من تفریح من. اینکه حالم خوب باشه. همه و همه به بودن تو بستگی دارد.

مردها به شدت از زنان وابسته فراری اند. از زنانی که مثل کنه به آنها می چسبند و استقلال ندارند. یکی از مواردی که باعث میشه شوهرتون نسبت بهتون سرد بشه و کمتر بهتون توجه کنه. شخصیت وابسته شماست.

چگونه جذابیت زنان از بین میرود؟

زن هایی که بیش از حد به شوهرشون متکی هستند. و هیچوقت نمیتونند بدون شوهرشون تصمیم بگیرند. زن های که با کوچکترین نگاه شوهرشون به یه خانم دیگه به هم میریزند و همه جا حواسشون به همسرشون هست و با نگاهش و رفتارش دائم همسرش را چک میکنند. اینجاست که شوهر احساس خفگی میکنه. این خانم هر چقدر هم خوشگل باشه. هر چقدر خاص باشه. هر چقدر شیک باشه به مرور زمان جذابیت خودش را برای شوهرش از دست میده.

قواعد ازدواج سالم چیست؟

به این خانومها، زن های با روحیه قربانی میگن. یکی از غیر جذاب ترین زن ها. زنهای ضعیف و نق نقو جذاب نیستند. هر چقدر خانمی مستأصل باشه. نامزد و یا همسرش بیشتر احساس مسئولیت میکنه که باید نجاتش بده. این حالت شوهرتون را در نقش والد و شما را در نقش کودک قرار میده. بنابراین جاذبه جنسی میانتون از بین میره.

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *