تهران – خیابان پیروزی ، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی (روبروی مترو نیرو هوایی) ، مجتمع نسیم ، طبقه اول ، واحد 1

clinicbina@

تلفن تماس : ۷۷۴۶۸۴۱۸-۰۲۱

چگونه بر اضطراب امتحان غلبه کنیم؟

چگونه بر اضطراب امتحان غلبه کنیم؟

چگونه بر اضطراب امتحان غلبه کنیم؟ به یاد داشته باشید که اضطراب امتحان امری رایج است و با آمادگی و طرز فکر صحیح می توانید بر آن غلبه کنید. و در امتحانات خود به خوبی شرکت کنید. بیشتر بخوانید “چگونه بر اضطراب امتحان غلبه کنیم؟”

رایج‌ترین اشتباهات زوجین

رایج‌ترین اشتباهات زوجین

رایج‌ترین اشتباهات زوجین در زندگی مشترک چیست؟ شادی و خنده های خود را در محل کار خود جا نگذارید و فراموش نکنید که همسر شما در خانه هم نیازمند شادی و خنده های شماست. مانند یک گل از زندگی مشترک خود مراقبت کنید. گل، بدون آب، نور و مراقبت هرگز رشد نخواهد کرد، بنابراین باید برنامه ریزی کنید تا مدت زمان بیشتری در کنار همسر خود باشید. بیشتر بخوانید “رایج‌ترین اشتباهات زوجین”

مطالعه در مکانهای مختلف

مطالعه در مکانهای مختلف

به جایی که درس می خوانید فکر کنید. آیا همیشه در اتاق تان مطالعه می کنید. در کتابخانه؟ در خانه دوست؟ بیرون در طبیعت؟ یا مکان مطالعه تان را عوضش می کنید؟ ممکن است در ابتدا عجیب به نظر برسد، اما خوب است محل مطالعه خود را تغییر دهید. چرا؟ زیرا مطالعه در مکانهای مختلف به توجه دوستانه شما مربوط می شود. بیشتر بخوانید “مطالعه در مکانهای مختلف”

اصلی ترین تکنیک یادگیری چیست؟

اصلی ترین تکنیک یادگیری چیست؟

به روز ترین و اصلی ترین تکنیک یادگیری چیست؟ مطالب را برای یادگیری انباشته نکنید. یادگیری خود را در طول چند روز با فاصله انجام دهید. به این ترتیب شب های بیشتری خواهید داشت. خواب برای رشد بیشتر ستون فقرات و سیناپس های دندریتیک لازم است. بیشتر بخوانید “اصلی ترین تکنیک یادگیری چیست؟”

تکنیکهای یادگیری سریع

تکنیکهای یادگیری سریع

اگر یادگیری شما، از دوستانتان بیشتر طول می کشد، احساس بدی نداشته باشید. تکنیکهای یادگیری سریع را بیاموزید. شما هنوز هم می توانید اطلاعات را به همان خوبی یاد بگیرید. گاهی اوقات حتی بهتر! شما ممکن است موضوعات زیادی داشته باشید که باید مطالعه کنید و آنها را حفظ کنید. بیشتر بخوانید “تکنیکهای یادگیری سریع”

دیوار یادگیری آجری بسازیم؟  

دیوار یادگیری آجری بسازیم؟

چگونه یک دیوار یادگیری آجری بسازیم؟ برای جمعبندی، هر چه بیشتر یاد بگیرید، تمرین کنید و بخوابید، خارهای دندریتیک و پیوندهای سیناپسی جدید بیشتری رشد میکند. پیوندهای قوی تر به علاوه پیوندهای بیشتر. وای!!! چه ساختار یادگیری قدرتمندی. ساختارهای آموزشی خوب مانند دیوارهای آجری محکم هستند. بیشتر بخوانید “دیوار یادگیری آجری بسازیم؟”

روش یادگیری آسان

روش یادگیری آسان

شاید برایتان چنین سوالاتی پیش آمده باشد. چرا هر آنچه را که میخواهم به راحتی یاد نمیگیرم؟ روش یادگیری آسان چیست؟ چرا از وقتی که برای یادگیری میگذارم لذت نمی برم؟ چرا با وجود تلاش فراوان هنوز مهارتهایی را که دوست دارم، یاد نگرفته ام؟ چرا مطالب، موضوعات،کتاب ها و مقاله هایی را که میخوانم خیلی سریع فراموش می کنم؟ چگونه به سرعت مهارت های خود را (نرم افزار، زبان، پروژه های علمی و کاری و….) توسعه بدهم؟ بیشتر بخوانید “روش یادگیری آسان”

نکات مهم در انتخاب رشته چیست؟

نکات مهم در انتخاب رشته چیست؟

چند نکته خیلی مهم در مورد انتخاب رشته که خیلی از مشاوران به شما نمی گویند. خیلی از بچه ها میگن فقط می خوام دانشگاه تهران قبول شم برام مهم نیست چه رشته‌ ای باشه. ما میگم به ۴ الی ۵ ساله بعد فکر کن. به خودت بگو که خوب من ۴الی۵ سال دیگه با این رشته که می خوام انتخاب کنم چیکار می خوام بکنم. نکات مهم در انتخاب رشته چیست؟ صرفاً دانشگاه رو انتخاب نکن. بیشتر بخوانید “نکات مهم در انتخاب رشته چیست؟”

انتخاب رشته دانشگاه

انتخاب رشته دانشگاه

انتخاب رشته آگاهانه و منطقی باعث میشود که شما براساس استعداد و علاقه و همچنین در نظر گرفتن آینده شغلی انجام شود. شما باید با آگاهی کامل از رشته های دانشگاهی ، علایق و استعداد، شناخت شغلی رشته ها و همچنین بازار کار هر رشته و میزان درآمد حاصل از آن به انتخاب رشته دانشگاه  بپردازید. در ادامه به معرفی اجمالی چند رشته و بازار کار و درامد آن می پردازیم. بیشتر بخوانید “انتخاب رشته دانشگاه”

شناخت مشاغل مختلف

شناخت مشاغل مختلف

بعد از انتخاب رشته گروهی از داوطلبان وارد دانشگاه می شوند . با گذراندن چند سال از عمرشان در دانشگاه در نهایت با گرفتن مدرک از دانشگاه خارج می شوند .آگاهی و شناخت مشاغل مختلف قبل از انتخاب رشته ضروری است. اگر در ابتدا با آگاهی انتخاب رشته نکنند و دید باز نسبت به رشته خود، تخصص ها و بازار کار آن رشته و درآمد حاصل از آن شغل توانایی ها و مهارتهای لازم برای کسب شغل مورد نظر را نداشته باشند . سال های عمر خود را به بطالت گذرانده اند . در این مقاله سعی بر آن داریم تعدادی اندک از مشاغل را به طور کلی معرفی کنیم . بیشتر بخوانید “شناخت مشاغل مختلف”