تهران – خیابان پیروزی ، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی (روبروی مترو نیرو هوایی) ، مجتمع نسیم ، طبقه اول ، واحد 1

clinicbina@

تلفن تماس : ۷۷۴۶۸۴۱۸-۰۲۱

دلایل اصلی تنبلی چیست؟

دلایل اصلی تنبلی چیست؟

دلایل اصلی تنبلی چیست؟ انتظار داشتن از خود بیش از حد توانایی هامون، فکر کردن همزمان برای انجام چند کار، ننوشتن برنامه ها روی کاغذ و اضطراب دلایل اصلی تنبلی هستند. بیشتر بخوانید “دلایل اصلی تنبلی چیست؟”

اختلال روانی وسواس

اختلال روانی وسواس

اختلال روانی وسواس به صورت تکراری و پی در پی فکرها و عملکردهایی ناخواسته و نگران‌کننده را ایجاد می‌کند. افراد مبتلا به وسواس برای کاهش استرس ناشی از این فکرها و عملکردها، به صورت مکرر و مداوم به آنها واکنش نشان می‌دهند. بیشتر بخوانید “اختلال روانی وسواس”

عزت نفس یا خودارجمندی چیست؟

عزت نفس یا خودارجمندی چیست؟

عزت نفس یا خودارجمندی چیست؟ اصطلاحی در روان‌شناسی است که بازتاب ارزیابی یا برآورد یک فرد از ارزش‌های خود می‌باشد. عزت نفس حس ارزشمندی درونی فرد است. و نسبت به توانایی‌های خود و ارزش شخصی او می‌باشد. بیشتر بخوانید “عزت نفس یا خودارجمندی چیست؟”

عاشق خودتان باشید.

عاشق خودتان باشید.

لطفا قبل از هر چیزی، خودتان را دوست داشته باشید. برای خودتان چای بریزید. سفر بروید و شاد باشید. گاهی خودتان را به قدم زدن و مرور خاطرات خوب دعوت کنید. با خودتان کمی خلوت کنید. کتاب بخوانید و موسیقی شاد گوش کنید. خودتان را، زیبایی تان را و شعورتان را هر روز و هر ثانیه تحسین کنید. آدم هایی که خودشان را دوست ندارند. هیچ جوره به دل نمی نشینند. عاشق خودتان باشید. بیشتر بخوانید “عاشق خودتان باشید.”

روشهای درمان اضطراب چیست؟

روشهای درمان اضطراب چیست؟

اضطراب فقط احساس ترس نیست. بلکه بسیار بیشتر از آن است. ⁣اگر از اختلال اضطرابی رنج می برید و خود را بسیار احساسی و واکنش پذیر می بینید. بدانید که اشکالی ندارد ⁣لازم نیست خودتان را قضاوت کنید یا نسبت به خود سخت بگیرید⁣. روشهای درمان اضطراب چیست؟ کنار آمدن با اضطراب طاقت فرسا است. بیشتر بخوانید “روشهای درمان اضطراب چیست؟”

باید خودتان باشید.

باید خودتان باشید.

اگه خودتون نیستید پس آزاد نیستید. شما نباید فردی شوید که کسی دیگری یا همسرتان می‌خواهد. شما باید خودتان باشید. با خودتان بودن هست که شما همسری می شوید که خودتان دوست دارید. کارمندی می شوید که آرزویش را داشتید. بیشتر بخوانید “باید خودتان باشید.”

شما مسئول زندگیتان هستید.

شما مسئول زندگیتان هستید

زن در فرهنگ ما قدرت و انرژی را به شوهرش منتقل می كند. برخی زنان اين چنين می گويند. شوهرم به من اجازه نمی دهد كه … خوب بدون شک اين نوعی اتلاف انرژی است. این را بدانید که شما مسئول زندگیتان هستید. اعتقاد به اين قضيه يعنی حبس خويشتن در زندانی كه تنها با اجازه ی ديگران می توان از آن بيرون آمد. يا حتی در آنجا كاری انجام داد. بیشتر بخوانید “شما مسئول زندگیتان هستید”

راه های داشتن روحیه شاد

راه های داشتن روحیه شاد

چگونه روحیه ی شاد داشته باشیم؟ هرگاه واژه ای امیدوار کننده به دیگران اهدا کنید نه تنها احساس بهتری خواهید داشت. بلکه شخصیت مثبت خود را نیز قوام بیشتری خواهید بخشید. راه های داشتن روحیه شاد چیست؟ به جنبه معنوی زندگیتان توجه کنید. بیشتر بخوانید “راه های داشتن روحیه شاد”

چگونه تله هایم را از بین ببرم؟

تا زمانی که این فکر و باور شماست که من کاملاً تحت کنترل اتفاقات گذشته هستم. تله‌های شما بهبود یا تغییر پیدا نمی‌کنند؟ چگونه تله هایم را از بین ببرم؟ باورهایی که در کودکی به شما تحمیل یا تلقین شده‌اند با اعمال و افکار، تصمیمات و انتخاب‌های شما تقویت شده‌اند. شما در کنارشان احساس امنیت کاذب می‌کنید و اصلا دنیای بدون آنها را باور ندارید. بیشتر بخوانید “چگونه تله هایم را از بین ببرم؟”

 چگونه تله زندگی را کنترل کنیم؟

چگونه تله زندگی را کنترل کنیم؟

چگونه تله زندگی را کنترل کنیم؟ وقتی شما نسبت به تله‌ خود آگاه باشید و‌ ردپای آن را در مشکلات فعلی‌تان احساس کنید و با ریشه‌های آن در کودکی آشنا باشید. بهتر می‌توانید بر آن تسلط پیدا کنید. آنچه را نپذیرید و از آن فرار یا سرکوبش کنید. شما را کنترل می‌کند. بیشتر بخوانید “چگونه تله زندگی را کنترل کنیم؟”