تهران – خیابان پیروزی ، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی (روبروی مترو نیرو هوایی) ، مجتمع نسیم ، طبقه اول ، واحد 1

clinicbina@

تلفن تماس : ۷۷۴۶۸۴۱۸-۰۲۱

رابطه عاطفی واقعی چگونه است؟

رابطه عاطفی واقعی چگونه است؟

رابطه عاطفی واقعی چگونه است؟ رابطه عاطفی واقعی یا رابطه عاشقانه به دو نفر اجازه می‌دهد تا با هم احساسات و تجربیات خود را به اشتراک بگذارند. این نوع رابطه علاوه بر داشتن عشق و عاطفه، شامل اعتماد، صداقت، درک، تعامل، تعاون و احترام متقابل نیز است. بیشتر بخوانید “رابطه عاطفی واقعی چگونه است؟”

عادات مخرب در رابطه

عادات مخرب در رابطه

عادات مخرب در رابطه چیست؟ دعوا دلیل جدایی نیست. دعوا کنید اما قواعد دعوا را بدانید. به جای قهر سکوت کنید، از تکنیک فاصله استفاده کنید و پس از آرام شدن با هم صحبت کنید. یادتان باشد شما دشمن هم نیستید. بیشتر بخوانید “عادات مخرب در رابطه”

علت شکست در روابط

علت شکست در روابط

چرا همیشه روابطم با شکست مواجه می‌شود؟ علت شکست در روابط چیست؟ چون شاید تمام زندگی و شادیت رو به شریک عاطفیت وابسته کرده باشی. ممکنه خودت هنوز معیارها و نیازهات رو نشناخته باشی. شاید تو یه خانواده پر آشوب زندگی کرده باشی. و الگویی برای یک رابطه سالم نداشته باشی . بیشتر بخوانید “علت شکست در روابط”

علت ناپایداری ازدواج ها چیست؟

علت ناپایداری ازدواج ها چیست؟

علت ناپایداری ازدواج ها چیست؟ سعی در تغییر طرف مقابل باعث وجود اختلافات در زندگی است. چه طور است که برخی دوستی ها تا سال ها پایدار می ماند و بسیار عمیق می شود اما برخی ازدواج ها حتی ۲ سال هم دوام نمی آورد؟ بیشتر بخوانید “علت ناپایداری ازدواج ها چیست؟”

لطافت زنانه چیست؟

لطافت زنانه چیست؟

لطافت زنانه چیست؟ لطافت زنانه عشوه و ادای خیلی خیلی خاصی نیست. همان زنانه با سیاست و کاملا لطیف و زیبا رفتار کردن. حرف زدن و لبخند زدن و حتی ناراحت شدن هست. نه اینکه مردانه و زمخت باشید.‌‌ بیشتر بخوانید “لطافت زنانه چیست؟”

شکست در زندگی مشترک

شکست در زندگی مشترک

شکست در زندگی مشترک به این معنی نیست که کار برای شما تمام شده است. این شکست یعنی شما یک فرصت دیگر دارید. بعضی اوقات شکست های گذشته باعث موفقیت در آینده می شوند. بیشتر بخوانید “شکست در زندگی مشترک”

آیا میتوانم رابطه ام را نجات دهم؟

آیا میتوانم رابطه ام را نجات دهم؟

اگر در رابطه ای مشکل دار قرار دارید و می کوشید بفهمید آیا باید به رابطه خود ادامه دهید یا آن را ترک کنید. ادامه رابطه یا رهایی از آن چه مشکلاتی برای شما به دنبال خواهد داشت. آیا میتوانم رابطه ام را نجات دهم؟ شما به رابطه تمام شده چسبیده‌اید و با گفتن جملاتی مثل اگر من فلان کار را انجام می‌دادم، هنوز هم در کنار هم شاد بودیم با خودتان مناظره‌ی ذهنی دارید. بدین طریق موجب ناراحتی خود میشوید. بیشتر بخوانید “آیا میتوانم رابطه ام را نجات دهم؟”

بازسازی رابطه بعد خیانت

بازسازی رابطه بعد خیانت

چگونه بعد از افشای خیانت رابطه زناشویی‌ مان را بازسازی کنیم. ﻫﯿﭻ ﺯن یا مردی ذاتا خیانتکار نیست. بازسازی رابطه بعد خیانت چگونه ممکن است. ﻗﺒﻞ ﺍﺯ اتهام زدن به طرف مقابل ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﭼﻨﺪ جمله ﺧﻮﺏ ﻓﮑﺮ کنید. ﺍﮔر ﺑﻪ همسرت ﻣﺤﺒﺖ ﻧﮑﻨﯽ. ﺩﯾﮕﺮﯼ ﻣﺤﺒﺖ می کند. ﺍﮔر ﺑا همسرت ﺣﺮﻑ ﻧﺰﻧﯽ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺑﺎ ﺍﻭ ﺣﺮﻑ می زند. ﺍﮔر ﺑا همسرت ﺗﻔﺮﯾﺢ نکنی. ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺗﻔﺮﯾﺢ می برد. بیشتر بخوانید “بازسازی رابطه بعد خیانت”

مهمترین مهارت زندگی مشترک

مهمترین مهارت زندگی مشترک

مهمترین مهارت زندگی مشترک چیست؟ مهارت حل مشکل، مهمترین مهارت زندگی مشترک است. زیرا اگر این مهارت را به دست نیاورید زندگیتان به قدری بهم می‌ریزد که کسب دیگر مهارت‌ها فایده‌ای نخواهد داشت. بیشتر بخوانید “مهمترین مهارت زندگی مشترک”

چرا دلزدگی زناشویی به وجود می آید؟

چرا دلزدگی زناشویی به وجود می آید؟

چرا دلزدگی زناشویی به وجود می آید؟ شما که همسرت را پیدا کرده ای. شما که همدم و هم نفس داری. برای درد و دلت یک آغوش داری که آرام گیری. هنگامی که در انتظار زندگی مشترک لحظه شماری می کردی و اکنون و یا مدتهاست او را یافته ای. یک لحظه را برای محبت و عشق ورزی به او را از دست نده. دقیقه های با هم بودن زود می گذرد. قدرش را بدان. که در روزهای تنهایی در حسرت اینجا و اکنون نباشی. بیشتر بخوانید “چرا دلزدگی زناشویی به وجود می آید؟”