تهران – خیابان پیروزی ، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی (روبروی مترو نیرو هوایی) ، مجتمع نسیم ، طبقه اول ، واحد 1

clinicbina@

تلفن تماس : ۷۷۴۶۸۴۱۸-۰۲۱

دوست داشتن

دوستت دارم

گفتن دوستت دارم  معمولا برای بسیاری از افراد مشکل است . یا نیازمند زمان زیادی است . حتما لازم نیست عبارت دوستت دارم را بر زبان بیاورید . تا طرف مقابل متوجه احساسات شما بشود . می توان از راههای دیگر نیز ابراز علاقه نمود . در مطلب گذشته به دو مورد از این راهها اشاره کردیم . اکنون ادامه آن را بیان میکنیم .

۳- کارهای کوچک خیلی به چشم می آیند .

با ملاحظه بودن و ابتکار عمل به خرج دادن برای وارد کردن شادی به زندگی یکی دیگر از راهکارهای ساده ای است که می تواند دوستت دارم را به طرف مقابل اثبات کند . مهربانی و توجه ، به ویژه زمانیکه فردی بوده و نشات گرفته از صمیمیت موجود میان دو نفر باشد ، نشان میدهد که شما برای طرف مقابل ارزش قائل هستید . سعی کنید .

تا جایی که می توانید به خواست ها و نیاز های همسرتان با روی باز برخورد کنید . پیش از آنکه چیزی را از شما درخواست کند . نیاز هایش را مرتفع سازید .با به یاد آوردن رویدادهای مهم زندگی ، سعی کنید که همیشه یک قدم جلوتر باشید . سعی کنید نیازهای او را پیش از آنکه آنها را ابراز کند . پیش بینی نموده . او را در کارهایش کمک و همراهی کنید .

کاری را که از شما درخواست نکرده برایش انجام دهید . منتظر نباشید تا از شما درخواست کند تا شانه هایش را پس از یک روز سخت بمالید . قبل از اینکه فرصت مطرح کردن پیدا کند . شما باید آنرا انجام داده باشید . یاد بگیرید که شنونده خوبی باشید . حتی اگر درمورد چیزی که برای شما اصلا اهمیت نداشت صحبت می کرد . سعی کنید که نصیحت های غیر معقول را برای خودتان نگه دارید .

۴- همه چیز او باشید .

چه در دوران نامزدی به سر می برید. چه ازدواج کرده اید . موقعیت تان خیلی مهم تر از عنوانی است که بر روی شما گذاشته اند . شما باید دوست ، معشوقه ، و محرم اسرار او باشید . حتی اگر فرزند دارد . می توانید مادر فرزندانش هم باشید . سعی کنید که همه این نقش ها را به طور ۱۰۰% انجام دهید . دوستی باشید که شاد و صادق است . معشوقه ای باشید که پر احساس و صمیمی است . محرم اسراری باشید که قابل اعتماد است .

باید یک گوش شنوا برای او باشید . فردی باشید که هر موقع خواست ، بتواند به شما تکیه کند . همسرتان هم مانند سایر التزام هایی که در زندگی دارید . پر اهمیت است . باید مانند سایر مسائل به او توجه کنید . این امر میسر نخواهد شد. مگر با صرف وقت و مهر و علاقه . در صورت داشتن همسر اگر بتوانید یک مادر متعهد باشید . او متوجه می شود که به اندازه کافی دوستش دارید . که از بچه هایی که با هم به وجود آورده اید مراقبت و نگهداری می کنید .

اگر بخواهید همه چیز او باشید . باید همه چیز او باشید باید تلاش کنید. زمان و انرژی صرف کنید . این تلاش های شما بیش از گفتن دوستت دارم به او اثبات میکند . که دوستش می دارید .

زمانیکه چنین شیوه های متفاوت گفتن دوستت دارم را در زندگی روزانه خود تمرین میکنید . مطمئن باشید که پاسخ مثبتی را از سوی شریکتان دریافت خواهید کرد . حتی چه بسا او واکنش های بهتری در مقابل شما انجام خواهد داد .

خوب بنابر این همین حالا دست به کار شوید . به شریک زندگی تان ثابت کنید. که چقدر او را دوست می دارید . با مشاوره بینا همراه باشید .

 

 

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *