تهران – خیابان پیروزی ، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی (روبروی مترو نیرو هوایی) ، مجتمع نسیم ، طبقه اول ، واحد 1

clinicbina@

تلفن تماس : ۷۷۴۶۸۴۱۸-۰۲۱

ادامه زندگی

دوام زندگی

یکی از راههایی که کمک بزرگی به بقا و دوام زندگی میکند . این است که ، فرد همسر خود را آنچنان که هست . بپذیرد . او را با تمام خصوصیاتش ، با تمام تجارب گذشته  با پدر و مادر ، خواهرها و برادر هایش قبول کند . 

عشق ورزیدن

  • اگر شما قادر باشید . همسرتان را با هر قیافه ، شغل ، تحصیلات و خانواده ای که دارد و بپذیرید . این نگرش را در خودتان پر رنگ کنید . در زندگی مشترک احساس بهتری خواهید داشت . این برای دوام زندگی شما لازم است . بهتر است این تفکر را در خود تقویت کنید . که این شخص با تمام ویژگی های خوب و بدی که دارد مال من است . برای من است . من به او عشق می ورزم .

نحوه ی برخورد

  •  اولین برخورد در پایان یک روز کاری است . آن چه در طول چند دقیقه اول ، هنگامی که همسرتان را می بینید . انجام می دهید . میگویید بسیار مهم است . پس زمانی که در پایان روز با همسر خود مواجه می شوید . استقبال خوبی از وی به عمل آورید .
  • هر وقت احساس فراموش شدگی و تنهایی کردید . مهم است به خاطر داشته باشید . که شما برای شادمانی خود مسئول اید . بنابر این باید ابتکار به خرج دهید . فضایی صمیمی بین خود و همسرتان ایجاد کنید . تا دوام زندگی تان بیشتر شود .

ارتباط کلامی

  • یکی از مواردی که تاثیر بسیاری در زندگی زناشویی می گذارد . نحوه برقراری ارتباط کلامی و شیوه حرف زدن زن و شوهر با یکدیگر است . به عبارت دیگر بسیاری از مشاجرات خانوادگی ناشی از درست صحبت نکردن و عدم توانایی زوجین در رساندن مفهوم به یکدیگر است . کلمات بار عاطفی دارند و می توانند بر مخاطب تاثیر مثبت یا منفی بگذارند .
  • خانم ها باید به کلماتی که استفاده می کنند . توجه داشته باشند . اغراق آمیز صحبت نکنند . برای مثال خانم ها بهتر است . به جای اینکه به همسر خود بگویند . تو هیچ وقت به فکر ما نیستی . از جمله :گاهی اوقات ما را فراموش می کنی . استفاده کنند . زیرا معمولا آقایان روی کلمات دقیق می شوند .

اگر در زندگی دچار مشکل شده اید . برای دوام زندگی تان تلاش میکنید . می توانید با مرکز مشاوره بینا تماس بگیرید .

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *