تهران – خیابان پیروزی ، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی (روبروی مترو نیرو هوایی) ، مجتمع نسیم ، طبقه اول ، واحد 1

clinicbina@

تلفن تماس : ۷۷۴۶۸۴۱۸-۰۲۱

جملات مفید

جمله های معجزه گر

برای داشتن رابطه ای عاشقانه و عالی با همسر کافی است. این جمله های معجزه گر را بشناسید و هر روز به همسرتان بگویید. برای ایجاد یک رابطه ی قوی در یک زندگی شاد و مسرت بخش. باید نحوه برقرای ارتباط با همسر خود را بلد باشید . برخی مواقع با گفتن چند جمله های معجزه گر رابطه ی خودرا در مسیر صحیح حرکت دهید. تا شیرینی و لذت زندگی مشترک شما دو چندان شود.
جادوی کلمات در روابط با همسرتان را جدی بگیرید . این کلمات در همسرتان حسی را ایجاد می کند .که می تواند تأثیر گذار باشد. زندگی تان را متحول کند.جملاتی که در کنار رفتار مناسب شما قشنگ ترین حس ها را در همسرتان ایجاد می کند. عشق شما را در قلبش تثبیت می کند. پس این جملات را به همسرتان بگویید و با گفتنش طعم خوشبختی را بچشید.

جمله های معجزه گر در زندگی مشترک.

جمله های معجزه گر برای آقایان .

دوستت دارم.

خانم ها نیاز به شنیدن جملات عاشقانه دارند. زیرا شنیدن این جملات از زبان همسرشان بدترین شرایط و حال شان را به بهترین شکل ممکن تغییر می دهد. هر چقدر هم که از عمر زندگی زناشویی شما گذشته باشد. شنیدن جملاتی مانند دوستت دارم. سبب می شود که همسرتان جایگاه خود را در قلب و زندگی شما بداند . خستگی روز با شنیدن این کلمات ساده از تنش در برود.

پیامبر اکرم(ص) فرموده اند:« این سخن مرد که به همسرش بگوید تو را دوست دارم. هرگز از قلب همسرش خارج نخواهد شد». اگر همسرتان سر حال نبود و یا از چیزی دلخور یا ناراحت بود. به او جملات عاطفی مانند دوستت دارم . اینکه از بودنش در زندگی تان راضی هستید . خدا را به خاطر داشتنش شکر می کنید. بگویید تا معجزه عشق را در او ببینید.

تعریف های عاشقانه.

برای خوشحال و شاد کردن همسرتان و بالا بردن اعتماد بنفس و رضایت او در زندگی از او تعریف و تمجید کنید . طوری رفتار کند که تعریف های شما ثابت شود. این تعریف ها نباید اغراق گونه و غیرواقعی باشد. بلکه بهتر است خصوصیت مثبت همسرتان را ببینید . خوبی های او را با صدای بلند به او بگویید. اگر غذایش خیلی خوشمزه شده، در مقابل بچه ها به این نکته تأکید کنید.

اگر همیشه خانه تان منظم است. همسرتان خوش لباس است. رنگ موی جدیدش زیباترش کرده و مهربانی اش را دوست دارید. حتما به او بگویید. هم در خلوت و هم در مقابل دیگران از همسرتان تعریف کنید . وقتی که مهمان دارید. هنگام اتمام غذا از پذیرایی و دستپختش تعریف کنید . از خوبی های او در مقابل خانواده تان بگویید.

من هستم، نگران نباش.

یکی از بزرگ ترین عوامل ایجاد خوشبختی در زندگی یک زن حضور مردی در زندگی اوست که بلد است. چگونه حس امنیت را در قلب همسرش ایجاد کند. مردی که آرامش را به زندگی القا می کند . کارها را سرو سامان می دهد .

برای ایجاد این حس، واقعا باید حمایتگر باشید . در قالب کلمات به همسرتان بفهمانید که کنارش هستید . کمکش می کنید . همه چیز تحت کنترل تان است. فراهم کردن امکانات به تنهایی کافی نیست. هنگام اضطراب ، گفتن یک جمله ساده «من هستم، از چیزی نترس» تا حد زیادی سبب از بین رفتن دلشوره می شود.

زیبا و دلربایی.

زن ها دوست دارند که همسرشان به زیبایی ظاهری آنها اشاره کند . آن را ستایش نماید . برای این تعریف خود جزئیاتی را هم مطرح کنید و به او بگویید چه چیز در او زیباتر است . اینگونه تعریفتان در او اثر بیشتری خواهد داشت.

تو خیلی خاصی.

زن ها دوست دارند، بدانند که با تمامی گزینه های دیگری که شما برای ازدواج در نظر داشته اید تفاوت می کنند . ویژگی هایی دارند که از نظر شوهرشان در هیچ کدام از زن های دور بر هم وجود ندارد. شما با گفتن این جمله این خاص بودن را به او گوشزد کنید . روی ویژگی های مثبت همسرتان تاکید کنید . این موضوع سبب ایجاد حس خوب مورد توجه قرار گرفتن در او شده . باعث می شود که او تمرکز بیشتری روی ویژگی های مثبتش داشته باشد . برای پررنگ کردن شان تلاش کند.

جمله های معجزه گر برای خانم ها .

تشکر با قشنگ ترین کلمات.

بعد از انجام کارهای مردانه همسرتان از او تشکر کنید. نگویید که او به وظیفه اش عمل کرده و احتیاج به تشکر نیست. فکر نکنید مردان به علت جنس قوی بودن و توانایی های مردانه به شنیدن تشکر ندارند. بلکه او هر کاری برای شما و زندگی مشترکتان که انجام می دهد .از او تشکر کنید و به او بفهمانید که شما قدر دان زحمات او هستید . یک مرد هر قدر هم که قوی باشد. در درون خود دوست دارد که همسرش از کارها و خدمات او قدردانی کند.

تشکر از همسر با بیان جملات ساده ای مانند ممنون که مرا صبح ها تا ایستگاه می رسانی. متشکرم که با تمام خستگی ات خریدهای خانه را انجام می دهی. برای همسرتان انرژی بخش خواهد بود. از چیزهایی که به آن سفارش شده ایم توانایی تشکر کردن از دیگران است.

امام سجاد(ع) می فرمایند: « روز قیامت، خداوند متعال به بعضی از بندگانش می گوید : آیا شکر فلان کس را به جای آوردی؟ عرض می کند:پروردگارا! من شکر تو را به جای آوردم. خداوند می فرماید:چون شکر او را به جا نیاوردی شکر مرا هم به جا نیاورده ای!» سپس می فرمایند : شکر گزارترین شما در پیشگاه خدا کسی است که از نعمت ها و زحمات مردم بیشترین قدردانی و شکرگزاری را به عمل آورد.
ابر مرد زندگی من.

از نیازهای روحی مردانه که باید برآورده شود. این است که او باید بداند در نگاه شریک زندگی اش تکرار نشدنی است . بهترین مرد دنیا از نظر همسرش است. مهم است که مرد زندگی تان بداند در نگاه شما بهترین انتخاب بوده .قوی و قابل اتکاست و دنیای تان بدون او یک حامی مهربان برای تمام لحظات زندگی کم دارد. پس بهتر است این جملات را به همسرتان بگویید. تا معجزه این کلمات را مشاهده کنید.

به تو افتخار می کنم.

در موقعیت های مختلف به همسرتان نشان دهید که به او افتخار می کنید . در مقابل دیگران نیز با کمال میل نشان دهید که شریک زندگی شما بهترین مرد دنیاست. برخی مواقع ساده به او بگویید که به او و بودنش افتخار می کنید . در برخی موقعیت ها مقابل چشم همسرتان این جمله که به همسرتان افتخار می کنید را به دیگران هم بگویید. وقتی همسرتان متوجه تعریف شما در مقابل دیگران می شود. احساس غرور خواهد کرد. این حس را در دلش خواهد داشت. به ویژگی های مثبت همسرتان دقت کنید و به آنها افتخار کنید.

هدیه ای که برام گرفتی ،را می پسندم.

اگر همسرتان برای شما هدیه ای گرفت ، با باز کردن هدیه اینگونه احساستان را بیان کنید که این هدیه بهترین هدیه عمرتان است و آن چیزی است که می خواستید . قدردانی از هدیه ای که برایتان گرفته است و استقبال از آن او را به دوباره گرفتن هدیه برای شما ترغیب می کند و او را بسیار ذوق زده خواهد کرد.

مهم نیست که از این هدیه خوشتان آمده یا نه ،به هرحال باید از او تشکر و قدردانی کنید و قبل از فرا رسیدن ایام خاص درباره چیزهایی که دوست دارید داشته باشید صحبت کنید ،تا او برای خرید هدیه از ایده های شما کمک بگیرد.

از صحبت کردن با تو لذت می برم.

به شوهرتان بفهمانید که او تنها کسی است که می توانید حرف های دلتان را به او بزنید و از صحبت کردن با او بسیار لذت می برید زمانی که مشکلی در زندگی خود دارید به همسرتان بگویید تو بهترین شنونده برای من هستی ، این جمله باعث می شود که مردان به نقش حامی و پشتیبانی خود برای همسرشان پی ببرند .

تو خیلی خوشتیپی.

برای بیان احساساتتان به شوهرتان از کلماتی مانند خیلی با حالی یا خیلی شیطونی و یا خیلی خوش تیپ استفاده کنید و به آنها نگویید که خیلی زیبایی چون این اصلا برای آنها خوشایند نمی باشد. بکار بردن این کلمات سبب عمیق شدن صمیمیت از نظر شوهرتان می شود.

در صورت تمایل به داشتن روابط بهتر و زندگی زیباتر می توانید از مشاوره با مشاورین مرکز بینا بهره مند شوید .

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *