تهران – خیابان پیروزی ، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی (روبروی مترو نیرو هوایی) ، مجتمع نسیم ، طبقه اول ، واحد 1

تلفن تماس : ۷۷۴۶۸۴۱۸-۰۲۱

در گذشته های نه چندان دور هنگامی که فردی تصمیم می گرفت شماره پزشگی را پیدا کند .اولین گذینه ای که به ذهنش می رسید. تماس با ۱۱۸ بود .ولی با گذشت زمان سبک زندگی افراد تغغیر کرد .و به دلیل استرسی راحت به اینترنت در هر کجا سریعا با جستجو کردن نام پزشک شماره مطب می رسند.امروزه کار از این هم ساده تر شده است . با استفاده از اپلیکیشن ابن سینا همان افراد بر انتخاب یک دکمه بر  روی تلفن همراه به مشخصات پزشک مورد نظر دسترسی پیدا کرده . می تواند با توجه به بازه  زمانی خود از پزشک نوبت در یافت کنند .

 معرفی اپلیکیشن ابن سینا

دیگر افراد دغدغه مشغولی تلفن مطب را ندارند .به این فکر نمی کنند . که در ابن ترافیک به مطب دکتر بروند .حضوری نوبت دریافت کنند .با وجود تماس تلفنی و دریافت نوبت باز هم ساعت ها در مطب به انتظار بنشنید .

 

ابن سینا

پزشکان و بیماران با سبک جدیدی از نوبت دهی آشنا شدند. که از آن استقبال بی نظیری شد . اپلیکیشن  ابن سینا علاوه به نوبت دهی امکانات ویژه ای برای پزشکان از جمله (مدیریت مطب و بخش تبلیغات اثر بخش برای پزشک )دراپلیکیشن خود در نظرگرفته که پزشکان با عضویت در این برنامه می توانند . بخش بسیاری از مشکل مطب خود را مدیریت کنند . یا در صد د رفع آن برآیند .