تهران – خیابان پیروزی ، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی (روبروی مترو نیرو هوایی) ، مجتمع نسیم ، طبقه اول ، واحد 1

clinicbina@

تلفن تماس : ۷۷۴۶۸۴۱۸-۰۲۱

آقا از ازدواج منصرف میشود.

آقا از ازدواج منصرف میشود.

هشت ماه قبل برای خرید به یک بوتیک رفتم . آنجا با حامد آشنا شدم و این آشنایی منجر به دوستی شد. بعد از گذشت شش ماه با اصرار حامد که برای خواستگاری بیاد موافقت کردم و خانواده ام را در جریان گذاشتم. بعد از مراسم خواستگاری پدرم مخالف بود اما من همچنان مصمم بودم . از علاقه و عشق حامد نسبت به خودم اطمینان داشتم و رابطه بسیار خوبی با هم داشتیم.وقتی پدرم با اصرار من مواجه شد قبول کرد که اول نامزد کنیم تا شناخت بیشتری نسبت به حامد و خانواده اش پیدا کنه . اما بعد از سه ماه از نامزدی ما ، آقا از ازدواج منصرف میشود. حالا من موندم وحال خراب . اینکه چرا منصرف شده؟ شرمندگی در برابر پدرم و….

آقا از ازدواج منصرف میشود.

دوران نامزدی بسیار متفاوت از ازدواج می باشد. حتما قبل از ازدواج، مشاوره قبل ازدواج انجام شود. در دوران نامزدی باید از انجام بعضی از کارها خودداری کنید . سعی کنید این دوران نه طولانی گردد و نه کوتاه باشد و شناخت کامل از طرف مقابل به دست آورید. در بعضی از موارد بعد از دوران نامزدی به طور ناگهانی آقا از ازدواج منصرف میشود. در این مقاله به ذکر دلایل انصراف آقایان از ازدواج میپردازیم. چه اتفاقی می افتد که آقا یک دفعه از دختری که برای ازدواج انتخاب کرده، کناره گیری می کند؟

دلایل انصراف آقایان از ازدواج

ترس از مسئولیت

گاهی وقت ها همه چیز برای نامزد شما ساده و خوشایند و عاشقانه به نظر می رسد. اما وقتی رابطه رسمی می شود، توقعات جدی مطرح می شود و پسر خود را در یک شرایط دشوار از نظر اجتماعی و اقتصادی می بیند، احساس می کند توانایی تشکیل زندگی مشترک را ندارد. احساس تنهایی و ناتوانی بزرگترین عاملی است که باعث می شود یک مرد، از رابطه عاطفی اش فرار کند و بخواهد همه چیز را به هم بزند.

رابطه جنسی

اگر پسری تنها به دلیل نیاز جنسی جهت ازدواج اقدام کرده باشد و نیاز جنسی وی در دوران نامزدی پاسخ داده شود  ممکن است از ادامه رابطه منصرف شود چرا که نیاز وی تامین شده و دلیلی برای زیر بار رفتن مسئولیت نمی بيند.

توقع زیاد دختر

معمولا ما انسان ها همانطور بادیگران رفتار می کنیم که تمایل داریم با خودمان رفتار شود با این امید که آنچه را می خواهیم از آنها دریافت کنیم. برخی دختران نیازهای عمیق خود را که برطرف نشده است بارها و بارها در ذهن می پرورانند به این امید که مرد رویاهای شان سر برسد و این نیازها و آرزوها را برآورده کند. وقتی این اتفاق برای دخترخانم نمی افتد و آرزوها برآورده نمی شود به این دلیل که حتی اگر یک «آقای همه چیز تمام» هم سر راه خانم قرار بگیرد  هم کاستی و نقصی در وجودش به عنوان یک انسان دیده می شود، آن وقت است که دختر خانم زمین و زمان را به هم می ریزد که چرا به دست آوردن عشق واقعی این قدر سخت و دست نیافتنی است و به تدریج آقا پسر که اصلا از ماجرا خبر ندارد به دشمنی تمام عیار تبدیل می شود.

عدم درک متقابل

در اکثر موارد خانم ها شاکی هستند که آقا به نیازها، درد دل ها و علائق آنها توجه کافی نشان نمی دهند و بسیاری از مسائلی را که برای آنها مهم است فراموش می کند. خانم ها باید توجه کنند نیازهای اساسی آقایان و خانم ها کاملا متفاوت است . آنچه برای زنان نیازی اساسی است برای آقایان در رده های پایین تر اولویت است.

برملا شدن واقعیت ها

عامل شماره یک قطع هر نوع ارتباطی نداشتن صداقت است. در نظر سنجی ها بی اعتمادی به طرف مقابل عامل ۵۰ درصد جدایی ها بوده است. اما بسیاری از مردم درک نمی کنند که حتی دروغ های کوچک هم به اندازه یک خیانت بزرگ رابطه را به هم می زند.

رفتارهای مسموم

بسیاری از زنان نمی دانند که باید بگذارند نامزدشان خودش در روند آشنایی پیش برود. به عبارتی برای بودن در کنار همسرش برنامه بریزد. چون به این واقعیت آشنا نیستند که مردان به صورت دوره ای باید خلوت خصوصی خود را داشته باشند. بعد از ساعت ها با هم بودن اگر نامزدتان می خواهد به خلوت خود برود نباید آن را به هم بزنید یا بخواهید دائما نامزدتان در ارتباط دورادور با شما باشد.

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *